Licencja zawodnika - licencja jeźdzca

/ 8 odpowiedzi

Wiem, że wszystkie informacje są na stronie PZJ, ale jakoś ciężko mi się w tym połapać ;p Chodzi mi o licencję uprawniającą do startów w zawodach regionalnych. Jets tam napisane, że w przypadku zawodnika zrezszonego o licencję występuje klub, czy coś takiego. Jakie dokumenty ja muszę załatwić? Co i gdzie opłacić? I czy ktoś może wie coś o OZJ pod który podlega Koszalin? Bardzo prosze o pomoc. 

Kamila

pomogłabym ale nie mam zielonego pojęcia. Raczej zgłoś się do jakiejś konkretnej osoby na blogu: trenera albo coś (2010/04/11 15:04)

Jadwiczga

Licencja zawodnika, to nic trudnego. Z tego, co się orientuję, to wszytkie te zagadnienia podaje na swojej stronie PZJ. Tam też znajdziesz wszystkie niezbędne formularze, które możesz sobie wypełnić na komputerze i przesłać mailem.

(2010/05/17 13:33)

Petitek

No właśnie mam jakis straszny kłopot z otworzeniem strony PZJ ;( cąły czas się "wysypuje". Nie macie takiego problemu? najgorsze, że potrzebuje pytań do odznaki!!! (2010/06/01 16:13)

Wiertara

Sprawdź z jakiej przeglądarki korzystasz, jeśli z firefoxa, to moze sie wykrzaczać. Spróbuj w internet explorer. Ewentualnie poszukaj w google licencja zawodnika jeździectwo albo coś w tym stylu, może wyskoczą same kwity.

(2010/06/09 17:01)

Qniara

Zdobycie licencji III stopnia w skokach jest trudne.  żeby zdobyć licencję trzeba wystartować w konkursie licencyjnym L. Jest on na styl i jeźdzca i konia a sędziowie ostro oceniają więc samemu trzeba mieć idealną postawę n aprzeszkodach 90cm i koń musi mieć bardzo dobry styl. (2010/11/04 19:00)

mancia1994r

Wiesz co jeśli chodzi i licencje to nic trudnego wczoraj ją zdawałam mimo błędów sędziowie mnie przepuścili :) Lecz żeby mieć licencję trzeba mieć srebrną odznakę jeździecką w której trzeba się wykazać czystym przejazdem ujezdzeniowym a skoki da się przeżyć:)   (2012/12/29 17:53)

SiwaAga

przdewszystkim pytanie o którą licencje chodzi. Bo o licencje wstępną występuje sie do PZJ po zdaniu Brązowaj Odznaki. na stronie PZJ jest formularz( o ile się nie myle potrzebana pieczątka klubu jeśli chodzi o zrzeszonych) czyli drukujemy, niesiemy do klubu i wysyłamy. Kolejna licencja jest po Srebrze czyli ta na którą jedzie się konkurs egzaminacyjny. (2013/01/01 16:58)

Ravel

NIE o taką licencję chodzi!!! Chodzi o LICENCJĘ ZAWODNIKA, która pozwala na starty w zawodach regionalnych! (2013/08/21 20:49)

Gorąca piątka