Luźniejsze bryczesy

/ 7 odpowiedzi
Czy można jeździć w lekko za dużych bryczesach? Kupiłam sobie większe bryczesy żeby były jeszcze na później bo cały czas rosnę. Nie spadają mi ani nic z tego, ale w udach i kolanach są dosyć luźne, nie jak dresy ale podobnie. Łydka już mi dobrze przylega. Proszę o odpowiedzi.
Hellenna

Zależy jak bardzo są za duże. Jak ci nie spadają to dobrze, ale wsiądź na konia i wtedy zobacz, czy będzie Ci wygodnie. Skoro w łydce są okey, to kiedy będziesz jeździć, raczej nie powinny Ci przeszkadzać. Dziwne zadajesz pytania - to Ty nosisz te bryczesy a nie ktoś inny. To chyba logiczne, że jak by Ci spadały, tak że w kłusie ciągnęłabyś nogawki po ziemi, to na pewno nie byłyby dobre ;/ (2011/09/03 12:21)

patrycja95

Jeśli nigdzie Cię nie obcierają i nie przeszkadzają to można (2011/09/03 15:04)

Paula008

Zgadzam się z kolezankami u góry.. ;D
jezeli ci to nie przeszkadza podczas jazdy to są dobre.. wiadomo, ja kupiłam bryczesy na styk i po 2 miesiacach były dla mnie za małe xdd
a wiec nawet dobrze zrobiłaś .. ;)) (2011/09/03 17:12)

użytkownik15664

Tak jak dziewczyny piszą , wsiądź na konia pojeździj i sama sprawdź czy ci będzie wygodnie w tych bryczesach , ja osobiście wolę jeździć w czymś bardzo obcisłym ale ty nie jesteś mną ;d myślę że nie powinny ci przeszkadzać skoro ci nie spadają , ale sama musisz się o tym przekonać :)  (2011/09/03 18:34)

użytkownik20010

Zgadzam się z resztą postów. Jeśli tylko Ci w nich wygodnie to jeździj, bo to Ty masz się czuć komfortowo :)Mam podobny problem, bo bryczesy które są dobre na długość, zazwyczaj są za luźne w pasie i spadają ;/ (2011/09/25 21:52)

Ola Koniara

W sumie ciężko stwierdzić. Jeśli są za duże w udach i kolanach mogą cię w czasie dłuższej jazdy obcierać. Najlepszym sposobem będzie wypróbowanie ich ;) (2011/09/26 18:22)

soczkowaty

ja mam swoje dobre tylko w pasie a reszta jest taka że jak chwycić materiał to ze 3 cm zostaje wolne
ale ja mam skarpety i sztylpy więc może być różnie
ale dla mnie jest k. (2011/09/26 22:03)

Gorąca piątka