Mały, średni czy duży?

/ 10 odpowiedzi / 2 zdjęć
Mam problem . Nie wiem czy na jazdę wziąć średniego( Dunkierkę) czy dużego ( Shanti) . Podobno mam jeździć sama . Shanti nie kopie i nie gryzie. Dunkierka trochę bryka. No ale jeśli obie są dostosowane do mojego wzrostu, to połączenie Miła+ Spokojna+ Bryka+ Rozbawiona+ Leniwa= Niespokojna Jazda. Nie mogę nic wymyślić. POMOŻECIE?
emiliamrowiec

Weź Shanti skoro nie gryzie nie kopie i nie bryka.Skoro Dunierka bryka jazda może być niespokojna.Zależy którego konia wolisz, jednak radziłabym Shanti. (2015/02/21 13:57)

Niki2004

Zgadzam się z Tobą w 100% :) (2015/02/24 19:51)

Dunkierka

Witam emiliamrowiec . Lubię Dunkę a naprawdę chcę Shanti . Nie mogę się zdecydować. Bo to idzie tak:
Lubię Dunkierkę,
chce Shanti,
decyzjii nie ma,
a nikt nie doradzi.
Może ona , a może ona?
Jedna młodzsza ,
druga starsza ,
I co mam robić?
" Zadecyduj" - odpowiedzą,
dezyzjii nie ma,
I co mam zrobić?

Lubię Dunkę przyznaję. Jednak pojawiły się 2 nowe klacze- Ślicznotka(ech, i tak nie będę na niej jeździć ) oraz Klejnotka. Klejnotka... Oto jej profil:
Imię: Klejnotka
 Rasa: Częściowo kuc walijski
Odmiany: skarpeki
Maść: Skarogniada
Wady: Nie umie się pozbierać w galopie
Zalety: Nie wiem jak  ale uwielbia kłus roboczy i tool .
Klejnotka jest usposobieniem podobna do Shanti.
Fotka jej:

(2015/02/28 19:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Dunkierka

Witam emiliamrowiec . Lubię Dunkę a naprawdę chcę Shanti . Nie mogę się zdecydować. Bo to idzie tak:
Lubię Dunkierkę,
chce Shanti,
decyzjii nie ma,
a nikt nie doradzi.
Może ona , a może ona?
Jedna młodzsza ,
druga starsza ,
I co mam robić?
" Zadecyduj" - odpowiedzą,
dezyzjii nie ma,
I co mam zrobić?

Lubię Dunkę przyznaję. Jednak pojawiły się 2 nowe klacze- Ślicznotka(ech, i tak nie będę na niej jeździć ) oraz Klejnotka. Klejnotka... Oto jej profil:
Imię: Klejnotka
 Rasa: Częściowo kuc walijski
Odmiany: skarpeki
Maść: Skarogniada
Wady: Nie umie się pozbierać w galopie
Zalety: Nie wiem jak  ale uwielbia kłus roboczy i tool .
Klejnotka jest usposobieniem podobna do Shanti.
Fotka jej:

(2015/02/28 19:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

jestemzlasu

O ja pierniczę... Jak ja bym chciała mieć takie problemy... Wylosuj. Albo zdaj się na instruktora.
Co to jest tool? (2015/02/28 19:45)

Szary Pielgrzym

Pisze się to tolt , jest to dodatkowy chód koński , specyficzny dla kuców islandzkich .

(2015/03/01 15:59)

SrokatyArab

Dunkierka, Więc mówisz, że na zdjęciu, które wstawiłaś to ta Klejnotka? Skarogniada klacz walijska?
Może powinnaś się zająć pisarstwem? Wyobraźnię masz wyraźnie dużą, próbujesz już pisać wiersze/piosenki, ja tam ci wróżę poważną karierę :)

Tu więcej zdjęć "Klejnotki" :P
http://dominikk231.wrzuta.pl/obraz/2aePq6Oembu/gniady_kon_zdjecie_konia
http://blogiceo.nq.pl/czterymuszkieterki/pasje/konie/
http://kontoktos.bloog.pl/?smoybbtticaid=6146e2
(2015/03/01 17:25)

Dunkierka

Do Srokaty Arab.
Dzięki Ci za wspaniałe wróżby( ironicznie to mówię) . A i jeśli , mówisz mi , że "skopiowałam " Klejnotkę z Internetu to się grubo mylisz. Pp. Natalia robiła to zdjęcie( właściwie to dawny hodowca) . Jeśli teraz mówisz mi , że to jest skopiowane z Internetu , to , przepraszam, chyba Cię pogięło. A oto fotka najdoskonalszej, najsłodszej , najlepszej klaczy  Shanti Kin( Sala/ Uarmos): (2015/03/03 19:59)

SrokatyArab

No cóż w takim razie mnie pogięło. Nie wiem, z której strony koń ze zdjęcia jest skarogniady. 8 lat też mieć nie może, bo wtedy musiałby się urodzić w 2007, a zdjęcia tego, dorosłego już konia na tą stronę: http://www.digitalphoto.pl/fotografia/konie/ zostały wrzucone właśnie w 2007. Na walijczyka, nawet częściowego też nie wygląda.
Nie ładnie tak ściemniać.
Zdjęcie Shanti ci się nie wgrało. Wrzuć je razem z "profilem". Ciekawa jestem jak wygląda. (2015/03/04 09:52)

Dunkierka

Witam Cię ponownie , teraz będziesz miała w 100% zdjęcie Shanti bo zmniejszyłam wymiary;).
A oto ona( Shanti to jest ta na której siedzi dziewczyna w jasnej bluzie a koń kłusuje): (2015/03/08 19:31)

Gorąca piątka