Na jakim poziomie jesteście w Jeździe Konnej ? :)

/ 35 odpowiedzi
Na jakim poziomie jesteście w Jeździe Konnej ? :)
MissJulliard

jak ladnie skonstruowane zdanie! wymiekam xP pytanie jest niesprecyzowane xD jak ja lubie sie czepiac :D (2011/11/02 21:11)

Yakumona

Na milion pięćset dwudziewięćsetnym. ;) A tak poważnie to musisz obliczyć długość odcinka dzielącego trapez na dwa trapezy o równych polach. Ten trapez ma podstawy 57894 i 621007, a jego ramiona mają odpowiednio 893978 i 652073. Podpowiedź: użyj średniej geometrycznej. ^^ (2011/11/08 20:19)

Yakumona

jak ladnie skonstruowane zdanie! wymiekam xP pytanie jest niesprecyzowane xD jak ja lubie sie czepiac :D

Przynajmniej użył polskich znaków ;D Tak, ja także lubię się czepiać. ^^ (2011/11/08 20:20)

Yakumona

Wybaczcie, pochrzaniło mi się. Geometryczna jest przy przystających, chodziło mi o kwadratową >< (2011/11/08 22:34)

bohema

Nie ma jednoznacznej oceny umiejętności jazdy.
Dla każdego : oby, bardzo dobry czy zaawansowany jest pojęciem względnym.
Ja osobiście uważam , że oprócz lat praktycznej jazdy liczy się też intensywność.
Można mieć staż 10 lat jazdy ale jeśli jest to raz w tyg po 1 godz "stępa" to nie ma porównania z kimś kto nawet kilka lat leździ ale za to intensywnie, w różnych warunkach, formach. (2011/11/09 13:07)

bohema

dobry  tam miało być trochę literki zjadłam :) (2011/11/09 13:08)

bohema

ostatnio znalazłam blog:
 http://malina-wieszchowceiinnemustangi.blogspot.com
może kogoś zainteresuje :) (2011/11/09 13:11)

podkowa96

Zawsze bedę o 2 lvl wyżej niż ty Serek16 :D XD (2011/11/09 18:10)

medziks1

Na 38 a , a ty? (2011/11/09 19:34)

bohun

Konkursy 130cm.A licencja miendzy narodowa(każda wysokość) (2011/11/09 19:53)

wiolas22

Konkursy 130cm.A licencja miendzy narodowa(każda wysokość)

i cóż z tej licencji jak nawet nie umiesz poprawnie o niej napisać.Dla wyjaśnienia pisze się międzynarodowa. Nawet okno w którym wpisujesz posta podkreśla ten błąd na czerwono. (2011/11/09 20:28)

wiolas22

Konkursy 130cm.A licencja miendzynarodowa(każda wysokość)
Próbuj dalej bo nadal źle ;)

(2011/11/10 17:03)

superhorsepl

a co to jest jazda konna ? (2011/11/10 17:28)

bohun

wiem jak musi być to napisane ale pisze z Ukrainy,a nie mam na komputerze polskich znakow (2011/11/10 17:45)

wiolas22

To już lepiej będzie wyglądać jak napiszesz miedzynarodowa. Brak polskiego znaku to jeszcze nie błąd, tak przecież się pisze też smsy. I nikt Cię nie oskarży o nieznajomość poprawnej polszczyzny. (2011/11/10 18:23)

Karina83

No tak...generalnie każdy wie,o co dzieciakowi chodzi,ale zamiast normalnie odpowiedzieć,to lepiej poczepiać się pisowni i powpisywać jakieś matematyczne formułki... żenada...Może przepiszcie się na jakieś forum lingwistyczne...My tu nie jesteśmy od tego,żeby uczyć gramatyki i poniżać innych.To naprawdę nie było ani grzeczne,ani miłe.
Nie przejmuj się serek czy bohun- mamy tu po prostu tylu wspaniałych jeźdźców, profesorów języka polskiego i innych mądrych,że krytykę musicie poczytać :-) Ale cóż...
Osobiście wszystkiego uczę się sama,tylko od czasu do czasu mam trenerkę,która prostuje moje błędy,coś podpowie.Najważniejszy jest kontakt z koniem,zaufanie-wtedy nawet jeżeli Ty popełnisz jakiś błąd,to koń często wyratuje Cię z opresji swoim odpowiednim ustawieniem,czy zmianą tempa.Powoli uczę się skakać, na razie 50cm, chociaż i 70cm już próbowałam. (2011/11/22 19:20)

liluss

Nie wiem na jakim poziomie jakby to określić bo każdy sobie może napisać zawodowiec a jeździ na lonży. xD
Umiem stępować, kłusawać (anglezowany, ćwiczebny, stać w strzemionach, pół siad, drągi, jazda bez strzemion i takie tam podobne ćwiczenia) galop (pół siad, wolty, ćwiczebny, zmiana kierunków, jazda bez strzemion, drągi i inne) skoki ( narazie tylko w kłusie 40 cm ale na następnych lekcjach może w galopie) (2011/11/22 19:28)

horseheart

level 5 :)

Chcialam zauwazyc, ze ten watek zostal dodany w pokoju ,, Humor..." , wiec moze ta goraca dyskusja jest zamierzona przez Serek 16? :) (2011/11/22 19:38)

M-koniara-29

No tak...generalnie każdy wie,o co dzieciakowi chodzi,ale zamiast normalnie odpowiedzieć,to lepiej poczepiać się pisowni i powpisywać jakieś matematyczne formułki... żenada...Może przepiszcie się na jakieś forum lingwistyczne...My tu nie jesteśmy od tego,żeby uczyć gramatyki i poniżać innych.To naprawdę nie było ani grzeczne,ani miłe.
Nie przejmuj się serek czy bohun- mamy tu po prostu tylu wspaniałych jeźdźców, profesorów języka polskiego i innych mądrych,że krytykę musicie poczytać :-) Ale cóż...
Osobiście wszystkiego uczę się sama,tylko od czasu do czasu mam trenerkę,która prostuje moje błędy,coś podpowie.Najważniejszy jest kontakt z koniem,zaufanie-wtedy nawet jeżeli Ty popełnisz jakiś błąd,to koń często wyratuje Cię z opresji swoim odpowiednim ustawieniem,czy zmianą tempa.Powoli uczę się skakać, na razie 50cm, chociaż i 70cm już próbowałam.

Właśnie... To nie było fajne...
Jeżeli chodzi, na jakim jestem poziomie, to... na zerowym xD Próbowałam skakać, ale przestałam... Ja lubię spokojną rekreację! xD (2011/11/22 20:13)

użytkownik20757

TY superhorse.pl nie żartuj sobie wiesz...:P

Ja dopiero zaczynam galopować na ląży, ale wiedze teoretyczną mam dość dużą. A właściwie po co to pytanie? Chcesz dać artykuł do gazety czy jak?! :))))))))))))))))))))))))))

(2011/12/20 14:20)

emolkaa

Nie wiem na jakim poziomie jakby to określić bo każdy sobie może napisać zawodowiec a jeździ na lonży. xD
Umiem stępować, kłusawać (anglezowany, ćwiczebny, stać w strzemionach, pół siad, drągi, jazda bez strzemion i takie tam podobne ćwiczenia) galop (pół siad, wolty, ćwiczebny, zmiana kierunków, jazda bez strzemion, drągi i inne) skoki ( narazie tylko w kłusie 40 cm ale na następnych lekcjach może w galopie)

Ja tyle co ty tylko że skakałam zazwyczaj z galopu i 50-60 cm ;) no i jazda w terenie oczywiście  (2011/12/25 14:00)

igulek

Jazda w teren,próbny galop,kłus,drągi,.

Niechaj żyje nauka galopu=)
Amen. (2011/12/25 18:29)

użytkownik15355

Ja jestem na poziomie nauki skoków ;) Jeździłam już : stępem ;D, kłusem, galopem, cwałem ;) i ogólnie ;) tereny oczywiście :)  (2011/12/26 21:49)

Gorąca piątka