Naprawa ochraniaczy

/ 5 odpowiedzi
Cześć;)Mam pewien problem, a mianowicie zepsute ochraniacze. Zastanawiałam się, czy zamiast kupować nowe, nie spróbować ich naprawić. Znacie miejsca gdzie można to zrobić? Albo jakieś sekretne sposoby jak zrobić to samemu? Z góry dziękuję
Honeonna

A o jakiego rodzaju ochraniacze chodzi, z jakiego materiału, co się zepsuło? Jeśli skorupa pękła, to ja bym nie próbowała tego łatać, bo już mam wizję ochraniacza łamiącego się znowu na nodze, raniącego nogę obok itp., ale jeśli to mniejsze uszkodzenie w stylu odprutego rzepa, to pewnie da się coś zrobić. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, czy naprawiony ochraniacz będzie równie bezpieczny jak nowy, czyli czy nie będzie miał ostrych albo wystających elementów mogących uszkodzić drugą nogę, czy nie będzie ocierał ani uciskał, czy nie spadnie i czy się nie połamie przy uderzeniu. (2016/01/16 11:33)

julia-waga-chro

Ochraniacze są z materiału podobnego do skóry( jest porozrywany w paru miejscach).Skorupy nie są zniszczone. Najlepsza byłaby chyba wymiana całego materiału,  albo może naszycie łaty. Ale nie wiem gdzie to zrobić (U tapicera?). (2016/01/16 22:16)

Honeonna

Nie wiem, czy wymiana całego materiału by się opłacała, ale jeśli już bym próbowała, to może rzeczywiście u tapicera, czasami jakiś szewc też by się podjął. Musisz sama ocenić, czy gra jest warta świeczki. (2016/01/18 18:15)

Szydelko

Witam ochraniacze może naprawić rymarz z Zakładu na wyścigach w Warszawie.Kontakt 606278999 (2016/01/19 14:57)

Gorąca piątka