Nauka jazdy konnej GRODZISK MAZOWIECKI

/ 5 odpowiedzi
Hey. Mam pytanie do tych co są z okolic Grodziska Mazowieckiego lub z samego Grodziska. Otóż. Znacie może jakieś stadniny gdzie można było by się nauczyć jeździć konno? Zależy mi na tym, by był dobry dojazd (komunikacja miejska) w miare ceny normalne a przede wszystkim pracę za którą potem by były darmowe jazdy.

Z góry dzięki :*
srelemorele


Ja jeżdżę w Wolcie w Żółwinie niedaleko Milanówka. Co prawda nie ma tam za bardzo dojazdu komunikacją bo jak wiadomo tutaj w okolicach to tak naprawdę tylko wkd jest, ale ceny są najniższe w okolicy ;). Bardzo fajni instruktorzy, tylko jest niestety mały wybór koni jak na razie, ale w planach jest kupno kilku nowych. Co do tego czy można zapracować na jazdy to nie wiem bo nigdy nie pytałam (2012/01/07 20:33)

Oczy Nocy


Chciałabym odnowić temat. Może ktoś zna jakąś fajną nie drogą stajnie w tej okolicy żeby można by było pośmigać? A może znacie kogoś kto potrzebuje pomocy przy swoich prywatnych koniach?  (2013/06/18 13:19)

yanouser


Cześć,zapraszam do Zaborowa. Otworzyłem właśnie szkołę jazdy konnej.Podaję link do strony z kontaktem: www.szkolajezdziecka.pl.
Dojazd z Warszawy jest doskonały. Jeździ komunikacja miejska - autobus 719, który zatrzymuje się 300 m od stajni.
Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie cen i warunków. (2013/06/19 16:11)

czarna82


Hey. Mam pytanie do tych co są z okolic Grodziska Mazowieckiego lub z samego Grodziska. Otóż. Znacie może jakieś stadniny gdzie można było by zapisać dzieci(wiek 9 i 14 lat) na naukę jazdy konnej. Zależy mi na tym,aby ceny były normalne. 

Z góry dzięki :*
(2015/01/19 17:32)

domi601


Polecam Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża! Dojazd z Grodziska kolejką WKD, wysiadasz w Kaniach Helenowskich i do stadniny już niedaleko. Są super instruktorzy, atmosfera, konie. Panuje tutaj system wacht, przychodzisz do stajni na 6 godzin (jest wachta poranna, popołudniowa i nocna) i za karmienie koni, podbieranie itp. dostajesz 2 godziny jazdy. Na stronie masz wszystko napisane, jest grafik, cennik itp. 
http://szarza.pl/ (2015/01/21 13:38)