Niepokonany Secretariat

/ 23 odpowiedzi

• konto usunięte

Wyścigi konne

widzieliście już film o Secretariatcie ? osobiście kupiłam 2 dni temu w Empiku i uważam że jest ŚWIETNY !!! jakie wasze opinie :) ?

a dla niewiedzących - Secretariat na VOD Cyfra + i do kupienia. do kin niestety nie wchodzi :(

andziapee1996

Nie wchodzi do kin ???

A ja miałam taka nadzieje -.- Ale cóż i tak oglądałam na internecie już dość dawno i bardzo mi się spodobał. Może zakupię płytę ;) 

(2011/04/10 11:46)

Paula008

Ten Film - Jest CUDOWNY .. Super nagrany ;D

Boski naprawdę polecam ! ;) (2011/04/10 13:25)

użytkownik14579

A może ktoś podać stronę, gdzie film za darmo da się obejrzeć? (2011/04/10 16:21)

andziapee1996

Wydaje mi sie że oglądałam z napisami na playtube ; )

ale musisz sprawdzić ; )

(2011/04/10 21:14)

bartek15

cvwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwaws34xxjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk,kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikukjkjjkjjkjqqqqqqqqqqqqqqqqfddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddqqfdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddtgggggggggggggggggggggggggggwqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqwqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwqqqqqwwwwwwwwwwwwwwqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq (2011/04/11 12:32)

użytkownik14780

jakoś specjalnie mnie ten film nie zachwycił, mimo, iż lubię tematykę konną. ot, zwykły film o niezwykłym koniu. uważam, że reżyser mógł ciekawiej opisać wątek tego wspaniałego konia. świetna gra aktorska, ale mnie po prostu zanudził... (2011/04/11 17:09)

pannajoanna

nie ogladałam
ile zapłąciłaś za film? (2011/05/23 15:33)

Ranissimo

super, ja tez kupiłam i jest swietny... a z innych fajnych filmów o koniach to polecam niepokonany seabiscuit o ile tak to sie piszę... (2011/06/02 19:56)

kamilka13146

Moim zdaniem film jest naprawdę świetny , oglądałm go ostatnio w telewizji i bardzo mi sie podobał ,a konik po prostu wspaniały i niezłe ma przyspieszenie ;DD (2011/06/09 19:17)

yowishowa

Oglądałam jakoś w tygodniu - chyba w poniedziałek :) Pisałam o nim recenzje na polski. Warto obejrzeć bo film naprawdę piękny! :) (2011/06/10 21:13)

Koniokradek1998

film jest SUPEROWY bardzo dobrze nakręcony świetnie wytresowane konie itp

(2011/06/19 21:43)

Bimarowata

Tak film jest naprawdę boski. ;D Już dawno temu go ściągnęłam z torrentów ale cały czas do niego powracam. (2011/10/08 10:22)

karmenka

film świetny, jeden z moich ulubionych :) (2011/10/08 19:33)

Kejjroll

ja oglądałam już dawno na internecie ale kocham go <3 (2011/10/19 09:51)

Oczy Nocy

A ja oglądałam ale mi osobiście sie nie podobał (2011/10/19 13:36)

KaffaEgisaLiwkaLiwek

Film jest świetny !!! Tylko szkoda że konia już nie mam sekretariata ; ((( BIG RED - I ♥ you (2011/10/19 15:36)

Aga76

Ja osobiście mam na DVD i muszę przyznać,że jest świetny i ździwiło mnie to,że jak szperałam w necie to przeczytałam,że Secretariat miał serce dwa razy większe niż przeciętny koń to mnie zaskoczyło,a wracając do filmu to jest jeszcze raz Świetny i polecam wszystkim do obejżenia (2012/04/14 11:44)

cabrera

Jak dla mnie genialny film. Mimo że oglądałam go już kilkanaście razy dalej sprawia, że w czasie ostatniej gonitwy wstrzymuję oddech :) (2012/04/16 18:39)

juliahorses7

Oglądałam, ale wyłączyłam po pół godzinie. Historia bardzo ciekawa, ale jak dla mnie, nudno nagrane. O wiele bardziej wolę Flickę 2 ;) (2012/04/19 18:44)

kama00010

Film number 1 ! ! !

Polecam również inne filmy , takie jak  :

- Nipokonany Suebiscuit  .

- Flicka

- Flicka II

- Ruffian - dla mnie najlepszy film ;)

(2012/05/07 12:18)

kama00010

A jak już to Niezwyciężony Secretariat . ;) (2012/05/12 17:22)

Rokatynka

Oglądałam ten film i w sumie aż nie wiadomo jak to mnie nie zachwycił.
Obejrzałam ze względu na to iż interesuję się tego typu filmami o koniach, które tak jak Secretariat, Seabiscuit oraz Ruffian przeszły do historii.
Bardzo chciałabym, by został również nagrany film o Barbaro, to by było naprawdę coś :) (2012/05/13 21:53)