Niezapomniany Sylwester z kuligiem! - woj. pomorskie

Oferta Świąteczno - Sylwestrowa, dla lubiących sielską zabawę, życie w siodle i pyszne jedzenie!


Tegoroczne sylwestrowanie zapowiada się naprawdę atrakcyjnie, oprócz szampańskiej zabawy w Sylwestra przygotowaliśmy również mały ‘obóz przygotowawczy’ do powitania Nowego  Ale po kolei – co i jak:

 

Okres międzyświąteczny, czyli od zakończenia świąt do 31 grudnia to mini wczasy w siodle – odchodzimy od uginających się od potraw świątecznych stołów, siodło na grzbiet rumaka i do lasu lub na maneż! Kulig, ognisko oraz radosne wieczory przy karaoke i tańcach w miłym towarzystwie gwarantowane 

U nas pobyt sylwestrowy można zacząć już od drugiego dnia świąt. Wieczór pod znakiem integracji – i tak regularnie do nowego roku. Jeździmy na koniach, kuligujemy oraz próbujemy naszej nowości, czyli jazdy na nartach zjazdowych z dawno zapomnianej epoki za koniem po lesie. Wieczorem konieczna sauna, która rozgrzeje nas do harców przednoworocznych, swojskie jadło i napitki.

SYLWESTER 2013/2014

Z wtorku na środę żegnamy stare, witamy nowe. Zaczynamy porannymi wyjazdami w las po śniegu głębokim lub zupełnie na odwrót – wstajemy o 12 z łóżka  Po sutym obiedzie zaprzęgamy konie do sań i z pochodniamijedziemy do sąsiedniej leśniczówki, tam ogniskogrzane winostaropolski bigos i inne przysmaki. Wracamy i wspólnie przygotowujemy salę na bal.


Sala gotowa, więc pora na nas…wdziewamy ubiory strojne własnej aranżacji i pomysłu (przebranie absolutnie konieczne ), aby nierozpoznanym rozpocząć zabawę sylwestrową przy suto zastawionym stole. O północy tradycyjneżyczenia noworoczne na środku stajennego korytarza. Podjadając wykwintne dania tańcujemy do białego rana!

Późny poranek wita nas lekkim śniadaniem, a całe ISKROWE sylwestrowanie zakończone jest wspólnym obiadem w środę, już w 2014, jeszcze lepszym roku. Specjalnie dla tych, którym z łóżek w Nowym Roku nie będzie chciało się wstać, przewidujemy dłuższe pobyty 

 

MENU Sylwestrowe:

  • kaczka pieczona w sosie śliwkowym
  • pieczony dzik w żurawinie
  • zupa - krem z borowików
  • faszerowany kurczak po polsku
  • tatar z wędzonych ryb morskich
  • krem brulee
  • zakąski

 
CENNIK

350 PLN/os. (dzieci – 250 PLN) - Sylwester 2013/20014, czyli: kulig z pochodniami i poczęstunek w leśniczówce, bal sylwestrowy od godz. 19 do rannego świtania – na stole dań różnych multum oraz iskrowych specjałów, szampan i pół literka okowity na parę + stanowisko drinkowe strojnie oprawione. W cenie sylwestrowego balowania również: nocleg, śniadanie oraz obiad, kończący imprezę całą.

250 PLN/os- oferta bez noclegu oraz śniadania i obiadu

Okres przed i po sylwestrowaniu to 150 PLN za dobę – opcja all-inclusive, czyli jazda konna, zakwaterowanie w przytulnym pokoju z łazienką, TV, wi-fi, pełne wyżywienie, atrakcje i wiele niespodzianek...

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem z nami tych radosnych dni!


Rezerwacja telefoniczna lub mailowa:
 
tel. 504 025 326, 502 387 445 
e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl


Warunkiem rezerwacji miejsc jest wpłata zaliczki wynosząca 100 PLN/os.

więcej na:
http://www.stajniaiskra.com.pl/sylwester-w-stajni,99,l,pl.html

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się