Nowa platforma finansowana przez UE - Zapisy na wizyty lekarzy weterynarii przez internet, opinie uż

Witajcie,

 

mamy przyjemność zaprezentować Wam Vetlike – nową na rynku, współfinansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego całkowicie darmową platformę dla właścicieli zwierząt i lekarzy weterynarii przeznaczoną do zarządzania placówką weterynaryjną, promocji usług weterynaryjnych oraz do komunikacji właścicieli zwierząt z lekarzami weterynarii. Mamy również nadzieję, że tworząc portal przyczynimy się do pomocy potrzebującym zwierzętom.

 

www.vetlike.pl

https://www.facebook.com/VetlikePL

 

 

Ponadto na stronie planujemy przyczynić się istotnie do wsparcia potrzebujących zwierząt, schronisk czy inicjatyw dla zwierzaków.

 

 

Korzyści dla właścicieli zwierząt:

- Baza lekarzy weterynarii z całej Polski.

- Opinie o lekarzach weterynarii pisane przez użytkowników.

- Możliwość wyboru najlepszego specjalisty w danym przypadku i natychmiastowego zapisu na wizytę przez Vetlike redukując kolejki, czas poświęcony na wizytę i koszty związane z procesem rezerwacji.

- Automatyczne powiadomienia o wizytach smsowo oraz na adres e-mail.

- Korzystanie z Elektronicznej Karty Zdrowia (E-Karta) pozwalającej zapisywać wyniki badań zwierzęcia oraz diagnozy i spostrzeżenia.

- Komunikacja wewnętrzna – opiekun może kontaktować się ze swoim weterynarzem bez konieczności wizyty w gabinecie poprzez korespondencję elektroniczną (przewidziano możliwość załączenia plików lub nagrywania komentarza wideo/audio).

- Możliwość wspierania chorych zwierząt poprzez zapisanie zwierzęcia na badania kliniczne przeprowadzone pod fachową opieką z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, które będą dawały szansę wyleczenia potrzebującego zwierzęcia i pozwolą innym w przyszłości na skuteczną profilaktykę, kurację lub niedopuszczenie do rozwoju choroby.

 


Korzyści dla lekarzy weterynarii:

- Dostęp do darmowej, złożonej aplikacji internetowej dla placówek weterynaryjnych. Platformy do zarządzania i automatyzacji procesów związanych z funkcjonowaniem gabinetów weterynaryjnych, kompleksowe rozwiązanie zarówno dla niewielkich, jak i dużych placówek.

- Promocja swoich usług weterynaryjnych.

- Zwiększenie ilości klientów.

- Ułatwiona komunikacja między opiekunami zwierząt i lekarzami weterynarii poprzez korespondencję elektroniczną (przewidziano możliwość załączenia plików lub nagrywania komentarza wideo/audio).

- Otrzymanie bezpłatnego doskonałego narzędzia do zarządzania placówką lub prywatną praktyką lekarską.

- Korzystanie z elektronicznej karty zdrowia. E-karta pozwala zapisywać informacje o wizytach, wynikach badań, diagnozach oraz spostrzeżeniach.

- Rozbudowana E-karta ułatwia kontrolę stanu zdrowia zwierzęcia, a podczas wizyty (nawet domowej) ułatwia zapoznanie się z historią pacjenta.

- Automatyczne powiadamianie o wizytach smsowo oraz na adres e-mail.

- Vetlike wspiera także organizację weterynaryjnych badań klinicznych i umożliwia zapisy poprzez platformę.Opiekujesz się zwierzakiem? Albo jesteś lekarzem weterynarii lub behawiorystą? Zapraszamy do rejestracji na
www.vetlike.pl oraz na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/VetlikePL

Gorąca piątka