Nowe galopuje.pl

/ 19 odpowiedzi
Witajcie!Wczoraj uruchomiliśmy nowe galopuje.pl. Zmienił się widok i niektóre użyteczności portalu, które miejmy nadzieje okażą się dla Was jeszcze bardziej intuicyjne. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania o nowej wersji. Podoba Wam się? Czy wszystko działa poprawnie? Może macie pomysły na dalszy rozwój? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!
Redakcja Waszego galopuje.pl
jazda-konna

Tak średnio się podoba. Design fajny, ale gorzej z funkcjonalnością. Np do tej pory było tak, że klikałem na zakładkę forum i już miałem świeże, nowo dodane wpisy, teraz jest tak, że jak klikam na menu forum to muszę jeszcze raz kliknąć na podmenu forum, żeby uzyskać to samo. Więc niezbyt ciekawą sprawą jest takie klikanie ciągłe.
Kolejna kwestia, nie wiem czemu tak się dzieje, ale jak widzę że mam jakąś wiadomość na poczcie, klikam moja poczta to rozwija mi się menu "Dodaj wpis", owszem że właściwie przekierowuje na nową pocztę, ale nie lubię jak coś się niepotrzebnie rozwija, bo za pierwszym razem myślałem że źle kliknąłem.
Jak na razie to by było na tyle. (2013/04/24 23:33)

emolkaa

POpieram jazda-konna. Po za tym, czy tylko mi skasowały się wszystkie zdjęcia z galerii? <chyba, że to chwilowo coś mi się popsuło> (2013/04/25 15:10)

nancy

Najbardziej razi problem wyrażony już przez jazda-konna. Aby dostać się do najnowszych postów na forum trzeba klikać dwa razy więcej niż do tej pory było. 

Poprzedni design był według mnie ładniejszy. Obecny zdaje się być niedopracowany, roboczy. I żółty kolor nie zgrywa się zbyt dobrze z górnym paskiem.

W przeciwieństwie od poprzednika lubię, gdy stosowana jest forma rozwijania, nowe menu personalne przypadło mi więc do gustu. Nie mam też problemu, że włączając pocztę rozwija mi się "Dodaj wpis", być może zostało to już poprawione.

Mam również wrażenie, że poprawiła się opcja komentowania. Poprzednio po dodaniu komentarzy wyświetlał się zajmujący całą stronę komunikat, że zostały opublikowane pomyślnie. Poniżej widniała strzałka z napisem wróć. Po jej naciśnięciu nic się nie działo, nie było przeniesienia do głównego wpisu. Teraz przeniesienie to następuje. Niestety nadal nie działa funkcja przeglądania na podglądzie swojego (i nie tylko swojego) profilu starszych tematów na forum, w których się wypowiadało. (2013/04/25 18:41)

jestemzlasu

Grafika ujdzie. Ten konik na górze średni. Białe napisy na jasnoszarych przyciskach - serio?

Denerwująca jest nawigacja. Przechodzisz po zakładkach, potem klikasz "wstecz" i nagle znajdujesz się na pierwszej stronie. Irytujące.

Na stronie głównej nie działają górne przyciski. (2013/04/26 14:16)

jestemzlasu

O, post był pisany w trakcie wprowadzania zmian - przyciski na szczęście nabrały koloru.
Poruszanie się po stronie nadal irytujące. Czy to wam dodaje kliknięć? (2013/04/26 16:58)

Xenon

Czasem nie widać niektórych napisów :( (2013/04/27 22:09)

Kasia172

Ładna grafika :)
Ale szczerze to nie orientuje się gdzie co teraz jest :( (2013/04/28 09:22)

Hippika

A mi się grafika kompletnie nie podoba, a właściwie to styl. Kolory do siebie nie pasują i wydaje mi się cały czas jakby nie do końca mi się strona ładowała, bo ten niebieski pasek i żółte przyciski na forum jak z innej rzeczywistości wyjęte.  (2013/04/28 11:53)

Kasia172

UFF
Już się orientuję co gdzie ;)
To nowe galopuje.pl jest lepsze
Ładna! grafika, wszystko bardziej przejrzyste i na swoim miejscu, ogólnie lepiej (y)
Ale tamto nie było złe :) (2013/04/29 13:55)

apsurd

też tak myśle (2013/04/30 08:10)

vege

kolory do siebie nie pasują. trochę szarego, brązowego, niebieskiego, a przeważa jasnozielony, tło. A jak się wchodzi na forum to wszystko wyświetlana na biało. Nie podoba mi się. (2013/04/30 11:10)

vege

a tak w ogóle czemu nie mogę założyć wątku na forum? wyskakuje mi, że link jest uszkodzony. (2013/04/30 11:12)

Michu77

Ładniej, ale tamto też nie było złe. Kolory troszkę zbyt jasne, ale można się przyzwyczaić :-) (2013/05/04 11:36)

użytkownik23805

Wygląda fajnie i nowocześnie, ale:- Aby wejść na forum trzeba jeszcze wybrać wcześniej zakładkę (łatwiej by było gdyby można od razu przejść na forum i najnowsze wpisy a potem wybierać zakładkę.- Wolniej się ładuje- Nie można dodać oceny konia bo "wystąpił błąd w komentarzu"- Zaproszenie znajomego oraz edycja dodanego konia są trudne ze względu na brak odpowiednio łatwego dojścia do przycisków: Zaproś znajomych, Edytuj. Są pourywane po jakiś zakładkach.- Dodawanie zdjęć do galerii stało się utrudnione.
To wszystko co na razie moge powiedzieć bo jeszcze "odkrywam" nową wersje ;) (2013/05/11 10:50)

użytkownik23805

Właśnie - dlaczego nie można dodać zdjęć do galerii? Po kliknięciu "dodaj zdjęcia" wyświetla się puste okno... (2013/05/11 10:55)

użytkownik23805

Właśnie - dlaczego nie można dodać zdjęć do galerii? Po kliknięciu "dodaj zdjęcia" wyświetla się puste okno... (2013/05/11 10:55)

użytkownik23805

użytkownik23805

użytkownik23805

Gorąca piątka