Nowy Blog Jeździecki !

/ 5 odpowiedzi
Chciałabym was zaprosić na mój blog jeździecki, jeśli macie chwilę wolnego czasu i chęci zapraszam do przeczytania http://fourhorseshoe.blogspot.com/ Mam nadzieje że dodawane posty będą was interesować i zostaniecie ze mną na dłużej. 
Jeszcze raz serdecznie zapraszam!
Pozdrawiam Agnieszka
fourhorseshoe.blogspot.com

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

madzia-mik

Bardzo ciekawy blog na którym zbudowałam miłość do koni to: W nim zawsze znajduje na bieżąco wszystkie newsu, zagadnienia i nie tylko. Często opisują jak się ubrać modnie na konia, jakie akcesoria konne pojawiły się na rynku itp. 
(2015/05/16 06:52)

hanke

Potwierdzam, że blog bardzo fajny, natomiast gdy wczoraj i dziś próbowałem nań wejść, po wpisaniu jego adresu wyskoczyło mi okienko logowania się na moje konto google, a po wpisaniu danych wyskakuje komunikat "Ten blog jest otwarty tylko dla zaproszonych czytelników". (2015/05/18 08:20)

Sweet 08

Mi też się to zdarzyło. To trochę nie ładnie tak reklamować bloga, a potem robić go otwartym tylko dla zaproszonych czytelników. (Ja nawet napisałam parę komentarzy, bo blog był fajny.) :( (2015/05/20 19:39)

Kasiapoiu

Bardzo fajny blog poświęcony konikom na pewno zainteresuje wszystkich miłośników tych zwierząt. Na pewno będę tam zaglądać. Gdybyście Cię chcieli zajrzeć również gdzie indziej to poleca wanthaveit    również świetny blog poświęcony modzie jeździeckiej.  tworzą go młode i energiczne osoby.  (2015/05/21 16:33)

emily88

Aga, jeśli chcesz zdobyć nowych czytelników to musisz zmieniać ustawienia prywatności swojego bloga. Obecnie niestety nadal jest tylko dla zaproszonych czytelników. (2016/03/29 19:47)

Gorąca piątka