Obozy 2013 Śląsk.

/ 6 odpowiedzi
Wiem, że to dosyć standardowe pytanie ale przekopałam połowę tematów no i niestety nie wiele się dowiedziałam.
Chciałabym sie dowiedzieć czegoś o:

KJ Stobno-kupa dobrych opini, słyszałam że i wysokościowe treningi sa i dobrze szkolą technikę, parkury 90/100cm. Ale z drugiej znajoma nie polecała no i na zdjęciach czy filmach nie widze niczego szczególnego. Przysłowiowe 50cm i krzyżaczki.

Gospodarstwo Agroturystyczne Wtórek-wydaję się ok ale kompletnie nie wiem jak tam od strony treningów skokowych.

Bór Toporzysko-Kilka dobrych opini ale kilka, kompletnie skreślających.

Zbrosławice-na ogół dobre opinie, nie wiem jak wygląda kwestia skokowa.

No i oczywiście czy znacie coś w województwie śląskim lub w województwach otaczających je.
Coś z nastawieniem na skoki. :)
SiwaAga

1) Stobno nie jest na śląsku2) na moim filmiku sa nagrane skoki wyżej niż te twoje 50 cm( chociazby mój okser 1,15) (2013/03/27 18:02)

sloniecko

Polecam Brenną "Hucuł"! Miła obsługa, różne charaktery koni, kryta i odkryta ujeżdżalnia, spory padok, konie nie tylko huculskie, sala billardowa, ping-pong. Byłam tam już trzy razy i bardzo serdecznie polecam ;D (2013/03/27 18:12)

ranchopcim

Zapraszamy do Pcimia!
Posiadamy bogatą ofertę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Turnusy rekreacyjne i sportowe! Egzaminy na Odznaki PZJ.
Szczegóły: www.agroturystykakonna.pl (2013/03/29 09:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Martuu

wilamowice karino http://www.karino-wilamowice.pl/index.php? jadę na 1 turnus.
cena to 1135 zl za 12 dni. jazda to mun.1h dziennie może być więcej. są tereny i
oklepy, skoki też (2013/03/30 11:18)

Martuu

wilamowice karino http://www.karino-wilamowice.pl/index.php? jadę na 1 turnus.
cena to 1135 zl za 12 dni. jazda to min.1h dziennie może być więcej. są tereny i
oklepy, skoki też. tylko 12 os. na jeden turnus. a ja jadę na drugi
(2013/04/01 11:51)

Me Gusta

W Opolskim - Moszna. ;) (2013/04/01 16:16)

Gorąca piątka