Obozy jeździeckie 2018

/ 5 odpowiedzi
Witam.
Chociaż do lata zostało jeszcze sporo czasu, ja już zaczęłam poszukiwanie wakacyjnych atrakcji jeździeckich. Niestety, szperanie w internecie nigdy nie było moją silną stroną. 
Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś ciekawe miejsca prowadzące obozy dla młodzieży i/lub młodych dorosłych? Najbardziej zależy mi na dwutygodniowych ofertach zapewniających wyżywienie, nocleg i dwie lub więcej godziny jazdy konnej dziennie (plac i teren). Oczywiście, szukam czegoś w miarę taniego :) 

Linki do stron www mile widziane.
Bagier

Polecam z całego serca obóz jeździecki Pa-ta-taj w Dziubielach. Super miejsce, częste tereny i jazdy po 2-3h. Niebrykające konie. Są nawet raz, czy dwa zajęcia z woltyżerki. Byłam w tamtym roku i kiedyś wrócę. Instruktorzy świetni, zawsze pomogą. Dobre jedzonko. Jak coś to pisz na pv
  (2017/12/11 20:53)

Anis

Zapraszam do Gospo-Agro Stajnia Dąb w Mąkowarsku woj. kuj-pom Mamy szeroką ofertę :) Wakacje w siodle. Co roku zapraszamy na wakacje w siodle wszystkich miłośników jeździectwa. Wszyscy uczestnicy obozu są ubezpieczeni. Możemy zagwarantować nieschodzący uśmiech z ust, brak nudy i wielką tęsknotę po wyjeździe! :) Lekcje jazdy konnej prowadzi wykwalifikowany instruktor jazdy. Posiadamy konie dostosowane do każdego poziomu zaawansowania jeźdźców. Przy rezerwacji miejsc obowiązkowa jest przedwpłata oraz wysłanie karty zgłoszeniowej (umieszczona niżej). Oferujemy grupy 10-cio osobowe noclegi u gospodarza w domu pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja Każda osoba przydzielona do opieki i jazdy do jednego konia jazda konna (2 godziny dziennie) W przypadku osób początkujących lekcja trwa 30min, uczestnicy są podzieleni na grupy - grupa zaawansowana - grupa półzaawansowana - grupa początkująca wyjazdy w teren skoki przez przeszkody jazda na oklep jazda na cordeo przygotowywanie do BOJ pławienie koni mini cross w terenie dla zaawansowanych naturalne metody pracy z końmi przejażdżki wozem konnym zajęcia praktyczne i teoretyczne z jeździectwa elementy łucznictwa konnego elementy naturalnej pracy z koniem prace w stajni konkursy wycieczki rowerowe, spacery wypady na kąpielisko zajęcia plastyczne gry i zabawy na zakończenie mini zawody jeździeckie z upominkami profesjonalna sesja zdjęciowa z końmi w tle plener filmowy dyskoteka, ognisko Gwarantujemy domową atmosferę i chęć powrotu do nas! :) BYĆ MOŻE RÓWNIEŻ BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZDAWANIA ODZNAK JEŹDZIECKICH. Serdecznie zapraszam http://stajniadab.wixsite.com (2017/12/23 22:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

paulina-antosik

Zapraszamy na Pojezierze Drawskie (zachodniopomorskie)
Kameralna stajnia małe grupy, maximum czasu przy koniach...
Informacje na stronie www.stajniakarsibor.weebly.com lub profil fb @Stajnia Karsibor
:) (2018/02/07 07:29)

Wild Horse

Hm.... Ostatnio byłam w stajni Morgan i bło całkiem spoko. Jedyną wadą (tak dużą, że  w tym roku jade na inny obóz) była poranna rozgrzewka. Naprawdę przerażająca. A poza tym to czasem dziewczyny 160 cm wzrostu musiałały jeździć na naprawdę malutkich kucykach co nie należało do przyjemności. Poza tym nie było źle. Sporo koni (w tym kucyki), które są naprawdę grzeczne a jednocześnie są małym wyzwaniem bardzo mi się to podobało. Sprzęt, konie oraz boksy są bardzo zadbane naprawdę jest tam ladnie. Instruktorka też bardzo fajna. Na późniejszych turnusach jest też możliwość zdawania na odznakę jeździecką (ale jeśli nie zdajesz radzę na wcześniejsze, mnie odznaka nie dotyczy i byłam na wcześniejszym było super nikt nie zdawał ale moja kol była później i zamowali się tylko tymi co na odznakę). Obiady nie były złe chociaż za mięsem nie przepadam. Jeśli chodzi o spanie jest 1 pokój na 6 osób parę mniejszych 2-3 osoby praz tzw. "apartament" na 9 osób ( nie polecam). Są także 2 godziny jazdy dziennie spotkanie z weterynarzem i inne atrakcjie jak na przykład woltyżerka czy teren. Ale ostrzegam nie polecam karate! Cena jest także spoko tylko turnusy są tygodniowe ale mimo to sporo osób przyjeżdża na 2 tygodnie i nie ma z tym problemu :)To chyba wszystko co moge powiedzieć :) A poniżej Link.
http://www.balczewo.pl/
  (2018/02/08 20:31)

Gorąca piątka