Obozy jezdzieckie dla dorosłych

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam serdecznie :) interesuja mnie obozy jezdzieckie dla doroałych :) wielkopolska i okolice , no i jak macie opinie o obozach w stajni malinka to również :) pozdrawiam 
ranchopcim

Stadnina Koni RANCHO PCIM zaprasza na obozy konne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Po każdym turnusie egzaminy na Odznaki PZJ :)
Szczegóły: www.agroturystykakonna.pl (2013/04/29 15:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

vodka

Hej. Z tego co wiem to Stajnia Napiwoda (Mazury) będzie robić obozy studenckie (ale niekoniecznie dla studentów:D) we wrześniu:) Polecam miejsce, ja tam spędzam każdą wolną chwilę, na obóz studencki też oczywiście się wybiorę. Jakby coś to odsyłam na fejsa stajni https://www.facebook.com/StajniaNapiwoda tam zawsze aktualne info jest :) pozdrawiam ! (2013/05/11 02:54)

Malinoowa

WITAM :D
JEŻELI MACIE CHWILKĘ CZASU PROSZĘ BARDZO O WYPEŁNIENIE ANKIETY, KTÓRA ZAJMIE RAPTEM 2 MINUTKI. JEST MI ONA POTRZEBNA DO PRACY LICENCJACKIEJ.

ANKIETA DOTYCZY JEŹDZIECTWA JAKO FORMY TURYSTYKI KWALIFIKOWANEJ W WIELKOPOLSCE. MA ONA NA CELU POKAZANIE JAK WAŻNA, I CZY W OGÓLE JEST WAŻNA, TURYSTYKA JEŹDZIECKA W WIELKOPOLSCE.

A ZATEM JEŻELI KTOŚ JEST Z TEGO WOJEWÓDZTWA ZACHĘCAM DO WYPEŁNIENIA ANKIETY :D

http://www.ankietka.pl/ankieta/130908/jezdziectwo-jako-forma-turystyki-kwalifikowanej-w-wielkopolsce.html (2013/12/20 15:07)

Ewenka

A jakies oferty na 2014r? Gdzie byliscie i co polecacie? (2014/03/07 10:14)

ventus

Stajnia Greskar Chełmno zaprasza na wakacyjne obozy konne w 2014 roku !

Zapewniamy m.in.:
*turnusy tygodniowe: 830 zł
*możliwość pobytu na 2 turnusach: 1600 zł
*3 posiłki dziennie
*2 godz. jazdy konnej
*zajęcia praktyczne i teorytyczne związane z jeździectwem
*małe grupy zajęciowe, dzięki czemu każdemu uczestnikowi poświeca się odpowiednią ilość czasu i uwagi
*zakwaterowanie w pokojach 3 I 4– osobowych na terenie monitorowanego internatu szkolnego z dostępem do świetlicy i boiska z placem zabaw
*możliwość przyjazdu z własnym koniem
*zajęcia dodatkowe
* ubezpieczenie OC i NNW
*zgłoszenie wypoczynku do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
*miła atmosferę :)

*każdy uczestnik otrzyma koszulkę z logo stajni w prezencie!
*zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca 2014 !

szczegółowe informacje: 660 883 073 marcela51@op.pl
www.stajniagreskar.jimdo.com (2014/03/10 10:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Abigeil888

Zapraszamy na niepowtarzalne obozy konne ze Stowarzyszeniem Jeździeckim Szarża.

Oferujemy obozy rekreacyjne, skierowane do osób pełnoletnich, studentów, maturzystów, pracujących oraz rodziców z dziećmi. Nasze obozy to szansa na spędzenie wakacji z jazdą konną wśród malowniczych krajobrazów Łyny!

Zapewnimy Wam:

- wyjątkowy klimat, który pozwoli Ci oderwać się od zgiełku cywilizacji i naładować baterie na cały rok

- ogniska do białego rana z gitarą i degustacją łyńskich trunków

- bezpieczne i świetnie wyszkolone konie (poziom minimum srebrnej odznaki PZJ)

- możliwość połączenia odpoczynku z intensywnym szkoleniem prowadzonym przez czołowych trenerów PZJ lub zdanie odznaki PZJ (brąz, srebro, złoto)

- kontakt z końmi 24 h na dobę, nauka opieki w teorii i praktyce

- w wolnym czasie spływy kajakowe rzeką Łyną, smażing, plażing i pontoning w krystalicznie czystych jeziorach Warmii i Mazur

- dajemy szansę spędzenia wakacji na koniu razem z dzieckiem (obóz rodzinny)

- jedyni i niepowtarzalni instruktorzy, którzy z humorem wyjawią sekrety jazdy konnej

Liczba miejsc ograniczona.

Koszt obozu: 700-1500 zł

Koniecznie odwiedź naszą stronę www: http://www.szarza.pl/obozy-konne

Przyjedz do Łyny raz, by potem już tylko wracać !!!

(2014/03/15 01:04)

Gorąca piątka