Obozy jezdzieckie

/ 13 odpowiedzi / 4 zdjęć
Chodzi mi raczej o letnie obozy, z zakwaterowaniem i wyzywieniem. Min. godzina jazdy dziennie :)Moze ktos juz jedzie ktorys raz? Prosze o pomoc ;)
Julciaaak

Jesteś zaawansowana czy bardziej początkująca ? :) Ja byłam na obozie w Wiączyniu Dolnym koło woj. Łódzkiego (w którym mieszkam :D) i obóz był mega fajny. To obóz na 11 dni z Almaturem a wyżywienie , niezłe ;D dla początkujących- średniozaawansowanych jest po 2h jazdy dziennie (jeżdzi się po godzinie) a dla zaawansowanych są 3 godziny (jeździ się po 1,5h za jednym razem ) :)  Masz jakieś pytania dot. obozu to napisz , ja ci chętnie odpiszę :D (2013/12/10 17:31)

Pattka

Jeśli jestes początkująca i dopiero zaczynasz przygodę z końmi, polecam ci obóz Trotter w Ustce. A jeśli jesteś wyżej niż początkująca polecam:
- Ośrodek Jeździecki Pegaz;- Ośrodek Jeździecki Skręt- Klub Jeździecki Stobno- Stajnia Pestka

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat któregokolwiek z obozów- zapraszam na priv! :-) (2013/12/26 22:43)

Czapraczek

W Starym Jasińcu (niedaleko Bydgoszczy) są świetne obozy. Jeżdżę tam w ciągu roku i byłam już parę razy na obozie. Każda jazda jest inna, zawsze znajdzie się coś oryginalnego :) +masa nowych doświadczeń, +zajęcia z teorii, świetni ludzie i tak dalej :) (2013/12/26 23:15)

ventus

Stajnia Greskar Chełmno zaprasza na wakacyjne obozy konne w 2014 roku !

Zapewniamy m.in.:
 turnusy tygodniowe: 830 zł
 możliwość pobytu na 2 turnusach: 1600 zł
 zajęcia z jazdy konnej oraz praktyczne i teorytyczne związane z jeździectwem
 małe grupy zajęciowe, dzięki czemu każdemu uczestnikowi poświeca się odpowiednią ilość czasu i uwagi
 zakwaterowanie w pokojach 3 I 4– osobowych na terenie monitorowanego internatu szkolnego z dostępem do świetlicy i boiska z placem zabaw
 możliwość przyjazdu z własnym koniem
 zajęcia dodatkowe
 zgłoszenie wypoczynku do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
 miła atmosferę :)

każdy uczestnik otrzyma koszulkę z logo stajni w prezencie!
 zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca 2014 !

szczegółowe informacje: 660 883 073 marcela51@op.pl
www.stajniagreskar.jimdo.com (2014/03/04 07:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

ranchopcim

SK RANCHO PCIM serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na obozy jeździeckie oraz weekendy w siodle ;)
Oferujemy:
- certyfikowany ośrodek jeździecki z odpowiednią infrastrukturą
- wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców
- bezpieczne i wyszkolone konie
- świetne warunki zakwaterowania
- domową kuchnie- 4 posiłki dziennie
- po każdym turnusie możliwość przystąpienia do egzaminu na Odznaki PZJ ("Jeżdżę Konno", Brąz i Srebro)
- Obóz czerwcowy i wrześniowy- 2h jazdy konnej dziennie
i wiele więcej... ;)

Stadnina Koni Rancho Pcim
www.ranchopcim.pl
Pcim- woj. małopolskie
12 2748 882, 508 350 040
eugeniusz.z@poczta.fm

ZAPRASZAMY!

(2014/03/06 18:57)

załóż konto zaloguj się

stajnia-konsul-

OBOZY KONNE 2014 (3 godziny jazdy dziennie)

Serdecznie zapraszamy prawdziwych miłośników jeździectwa na obozy konne o profilu rekreacyjno-sportowym organizowane w naszym ośrodku.

Zapewniamy niezapomnianą przygodę w sercu tatr POD GIEWONTEM I 3 GODZINY JAZDY DZIENNIE

Świeże powietrze świetne towarzystwo kontakt z końmi , wiele godzin jazdy na nich (tygodniowy turnus to aż 18 godzin jazdy) i nieograniczony czas przebywania w stajni- to jest to czego koniarze pragną najbardziej.

Oprócz jazdy konnej przygotowaliśmy dla was również wiele innych atrakcji które na pewno was zainteresują i umilą pobyt w naszej stadninie.

W cenie obozu również kulig, nauka powożenia zaprzęgiem, ogniska, wyjazd nad rzekę, zajęcia z lonżowania, gry i zabawy plenerowe, konkursy, karaoke, dla chętnych wycieczki w góry, wykłady na temat koni, sprzętu, żywienia, BHP, itp. Pokaz podkuwania koni, dyżury stajenne, opieka i czyszczenie – każdy uczestnik dostanie pod opiekę konia na czas trwania obozu i będzie zobowiązany do jego pielęgnacji. Na zakończenie obozu nagrody dyplomy i płyta ze zdjęciami z obozu.

www.stajniakonsul.pl

(2014/03/06 19:40)

stajnia-konsul-

http://stajniakonsul.pl/pl/obozy-konne

OBOZY KONNE 2014 (3 godziny jazdy dziennie)

Serdecznie zapraszamy prawdziwych miłośników jeździectwa na obozy konne o profilu rekreacyjno-sportowym organizowane w naszym ośrodku.

Zapewniamy niezapomnianą przygodę w sercu tatr POD GIEWONTEM I 3 GODZINY JAZDY DZIENNIE

Świeże powietrze świetne towarzystwo kontakt z końmi , wiele godzin jazdy na nich (tygodniowy turnus to aż 18 godzin jazdy) i nieograniczony czas przebywania w stajni- to jest to czego koniarze pragną najbardziej.

Oprócz jazdy konnej przygotowaliśmy dla was również wiele innych atrakcji które na pewno was zainteresują i umilą pobyt w naszej stadninie.

W cenie obozu również kulig, nauka powożenia zaprzęgiem, ogniska, wyjazd nad rzekę, zajęcia z lonżowania, gry i zabawy plenerowe, konkursy, karaoke, dla chętnych wycieczki w góry, wykłady na temat koni, sprzętu, żywienia, BHP, itp. Pokaz podkuwania koni, dyżury stajenne, opieka i czyszczenie – każdy uczestnik dostanie pod opiekę konia na czas trwania obozu i będzie zobowiązany do jego pielęgnacji. Na zakończenie obozu nagrody dyplomy i płyta ze ciami z obozu.

(2014/03/06 19:45)

załóż konto zaloguj się

Roxi

Polecam Centrum Sportowo- Rekreacyjne Zbyszko. Jednak w tym roku godziny się pozmieniały, ponieważ zaawansowani mają 2 h jazdy dziennie. Bardzo ładna stania i klienci są zadowoleni z obozów. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej- pisz. :) (2014/03/06 20:54)

Stino

Jeśli chodzi o Stajnię Pestka to wszystko jest już zaklepane.Ja polecam:- Stajnia Leźno,- Stajnia Morgan w Balczewie.  (2014/03/07 08:19)

Pros-Arte

Jeśli wciąż jesteś zainteresowana obozem konnym w wakacje i jednocześnie wypoczynkiem serdecznie zapraszam  na naszą stronę:http://www.pros-arte.pl/oboz-konny-w-stajni-pestka-w-mrzezynie/oraz link:http://www.galopuje.pl/ogloszenie,sierpien-2014-oboz-konny-dla-dzieci-i-mlodziezy,10428.htmlPozdrawiamyPros-Arte (2014/04/23 13:08)

załóż konto zaloguj się

Pros-Arte

Jeśli wciąż jesteś zainteresowana obozem konnym i wypoczynkiem w wakacje zapraszamy na naszą stronę http://www.pros-arte.pl/oboz-konny-w-stajni-pestka-w-mrzezynie/ lub link http://www.galopuje.pl/ogloszenie,sierpien-2014-oboz-konny-dla-dzieci-i-mlodziezy,10428.htmlPozdrawiamyPros-Arte (2014/04/23 13:10)

dariakonska

Najlepszy obóz konny będziesz miała w stajni konsul zakopane-kościelisko   

Byłam w tym roku i jestem przeszczęśliwa nie wyobrażam sobie jechać gdzie indziej .Jeżeli chodzi o moją opinie to najlepszy pod słońcem niesamowite tereny dużo skoków (pomimo że to obóz rekreacyjny) super instruktorzy, opiekunowie, jedzenie no i konie, aż 3 godziny jazdy dziennie.
Dostajesz swojego konia pod opiekę później masz z nim sesję zdjęciową zobacz na fb tam niektóre dziewczyny wstawiają fotki- super fotograf. Ogólnie ten ośrodek ma bardzo dobrą opinie.

Nie jestem początkującą obozowiczką byłam na wielu innych obozach ale ty jestem zachwycona!! (2015/08/30 13:20)

Gorąca piątka