Ocena stajni Lipce

/ 1 odpowiedzi

• konto usunięte

Stajnia ,,Lipce" na zdjęciach nie wywarła na mnie dobrego wrażenia. Konie wydały mi się nieco szkapowate, tzn. wychudzone i bez mięśni. Ale gdy odwiedziłam to miejsce, konie wyglądały lepiej niż na fotografiach, choć i tak przydałoby się im przytyć i nabrać mięśni. Postanowiłam nie zwrócić na to większej uwagi, bo kopytne do których można byłoby się przyczepić były nowo wykupione. Miejsca zbyt wiele nie ma, ujeżdżalnia jest trochę za daleko od stajni, która też zbyt duża się nie wydaje. Ale przecież nie każdy ma pieniądze na wielki teren, prawda? Okolica jest urocza, typowa cicha wioska. Instruktorka prowadzi ciekawe, fajne jazdy, tutaj nie mam do czego się przyczepić. Myślę, że atmosfera pozytywna. Tylko ceny są trochę wygórowane (40 zł- pierwsza jazda, 35 zł- kolejne.) i gdyby nie to, mogłabym jeździć tam co tydzień. Oceniam tą stajnię 7/10.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

kon99

W sumie ja byłam tam tylko na zawodach, więc za wiele powiedzieć nie mogę, ale moim zdaniem nie jest tam źle :) Wiadomo, 100 razy bardziej podoba mi się stajnia, w której jeżdżę, ale  co do "Lipiec" nie mam złych odczuć :) Jeździłam na Czarku, bardzo fajny koń, fajnie chodził, fajnie się zbierał :) Z tego co mi wiadomo, to teraz mają piach na placu, więc to kolejny plus. No ja oceniam stajnię na 8/10, bo nie mogę się wypowiedzieć odnonie prowadzenia jazd, bo nigdy ich tam nie miałam :) (2014/10/06 18:40)

Gorąca piątka