Oddam świetne konto na howrse.

/ 7 odpowiedzi
Sprzedam konto na howrse.pl

Z wiadomych przyczyn loginu nie podaję. Nie podam także w prywatnej wiadomości ponieważ wielu jest życzliwych, którzy chcą źle dla innych i zgłoszą.

Jestem graczem dobrze znanym i rozpoznawalnym na forum.
Rozpoznawalna jest też moja hodowla (konie czystej krwi arabskiej, źrebaki z jednymi z najwyższych wrodzonych umiejętności sprzedawane bardzo dobrze).

Konto chcę sprzedać ponieważ niedługo urodzi nam się synek - ale, no właśnie: Przy jednym miałabym jeszcze czas na grę, ale okazało się, że będziemy mieli bliźniaki i wiem, że komputer będzie musiał pójść w odstawkę. Rodzina ważniejsza. Dzieciątka mają przyjść na świat pod koniec sierpnia więc ewentualnie te kilka tygodni mogę jeszcze pograć.
Jestem graczem dorosłym, kobietą, w grze z nikim nie miałam problemów. Osoby, które stwarzają problemy są zablokowane i znajdują się na czarnej liście.

Na konto wydałam trochę pieniędzy, około 230 pln. Poświęciłam pieniądze i oczywiście swój czas. Chciałabym, by zwróciły mi się chociaż troszkę koszty dlatego, że aktualnie ze względu na ciążę i remont, wystarcza nam wypłat na styk.
Za konto chciałabym 60 pln. Myślę, że nie jest to wysoka cena zwłaszcza, że konto samo w sobie jest dobrze zorganizowane i wyposażone. Możliwość negocjacji ceny.

Jak wyglądałaby sprzedaż?

Po wpłynięciu pieniędzy na konto, wysyłam login oraz hasło.
Zadaniem nowego posiadacza konta jest zmienienie hasła i adresu email.

Od siebie pomóc mogę w trenowaniu koni: mogę przesłać krok po kroku jak dobrze wytrenować danego konia.
Mogę też zrobić nową prezentację.

TERAZ NA TEMAT KONTA:

Kupiono 38 kuponów za realne pieniądze.

Dane -/+ jeden punkt, by nie można było łatwo znaleźć konta po konkretnych danych ponieważ nie chcę, by ktoś zgłosił chęć sprzedaży konta.

*Staż: 580 dni
*Data rejestracji: połowa października 2010
*Ilość equus: 1 600 000 (milion szcześćset tysięcy equus)
*Ilość gratulacji: 1800
*Ilość znajomych: 17 (dobrych znajomych)
*Ilość koni do zapisania na Grand Prix: 8 koni (co daje 16 000 equus dziennie za udział w GP)
Wszystkie bonusy do Grand Prix aktywne
*Karta 'wieczne bogactwo' aktywna
*Konto Pegaza: do końca lipca
*Kilka wysłanych, zaakceptowanych i używanych maści do Przestrzeni Twórczej

KONIE BOSKIE:
Ilość koni boskich: 13
W tym koni dających diamenty: 10
Wśród nich znajdują się tam Szafiry, Rubiny, Szmaragd, Topaz, Grani (jeden żywy + jeden w niebie bez kf), trzy dzikie konie i dwa konie z Układu Słonecznego.
Wszystkie Boskie Konie posiadają: Zwój Plutona, Promień Heliosa, Fortunę Krezusa, Muśnięcie Filotes, Piętę Achillesa, boski ekwipunek na zawody (+ łuska), wszystkie bonusy, bonusy znalezione w boksach
Niektóre Konie Boskie wygrywają rozety

JEDNOROŻCE:
trzy klacze jednorożca, w tym dwie z objęciami

KONIE Z OBJĘCIAMI MORFEUSZA: jedenaście

KONIE NA KUPON:
14 koni w wieku od 27 do 30 lat

KONIE DO GP: kilka
konie z własnej hodowli, zajmujące miejsca w pierwszej dziesiątce rankingów (umiejętności + czysta krew)

INNE KONIE:
Bashkir Curly klacz z loterii, kilka koni z towarzyszem motylem na punkty dorastania, kilka osiołków z własnej hodowli

CZARNY RYNEK:
Aktualny stan konta:
ilość kuponów: 3
iloś diamentów: 94

Przedmioty z CR:
Puszka Pandory: 23
Krew Meduzy: 22
Czarna Orchidea: 20
Złote jabłko: 14
Zestaw Hery: 12
Chmurka: 12
Pięta Achillesa: 10
Promień Heliosa: 10
Kamień Filozoficzny: 8
Fortuna Krezusa: 8
Piorun Zeusa: 7
Łzy Afrodyty: 7 + do końca lipca nieskończony zapas + wszystkie klacze na już posiadają łzy
Podkowy Posejdona: 6
Woda Młodości: 6
Zestaw Bonusowy: 6
Klepsydra Kronosa: 5
Uzda Posejdona: 5
Muśnięcie filotes: 5
Zestaw Posejdona: 5
5ty Żywioł: 4
Zestaw Harmonii: 4
Siodło Posejdona: 4
Róg Obfitości: 3
Zwój Plutona: 3
Różdżka Płodności: 3
Objęcia Morfeusza: 2
Skrzydlata Laska Hermesa: 2
Zestaw Nyks: 1
Strzała Artemidy: 1
Zestaw Atalanty: 1
Zestaw Centaura: 1

BONUSY:
Powiew Eola: 21
Laury Dafne: 12
Złote Ostrogi: 11
Lonża Boreasza: 3
Konik Morski: 2 + darmowe z kontem Pegaza do końca lipca

TOWARZYSZE (potrzebni do nowej promocji):
Kura: 22
Koza: 21
Pies: 17
Żółw: 15
Feniks: 13
Wiewiórka: 11
Motyl: 10
Gryf: 8
Żaba: 8
Owca: 7
Żyrafa: 6
Zebra: 6
Królik: 5
Kangur: 2
Duch: 1
Pingwin: 1
Sowa: 1
Kot: 1

SKLEP:
Punkty dorastania: 270
Rzepa: 1080
Mieszanka energetyczna: 17

resztę, tj jabłka, łajno itd, sprzedaję Pani Hubert

OŚRODEK JEŹDZIECKI:
założony: początek lutego 2011
ilość miejsc: 20
fundusze: 270 000 equus
soecjalizacja: jeździectwo western
zawody: wszystkie
ilość zakwaterowanych koni boskich: 7
ilość marchewek: 5900
łaki: 6 x 5akrów, pozostałe 12 łąk to 2akrowe i 1akrowe
ilość strachów na wróble: 6
jedna szklarnia
zapasy w sklepie: 1000 ściółek z lnu, łajno, użyźniacz, pszenica, jabłka - po kilka sztuk
miejsce w rankingu oj: 6900

W związku z loterią ilość przedmiotów z CR oraz ze sklepu może się zmieniać: rosnąć. Biorę udział w loterii, zwykle na loterię kupuję 4 losy + 2 za zawody + 5 ze znajomych = 11 losów + te z poprzedniej loterii.

Kontakt poprzez wiadomość prywatną lub email: koszstudia@interia.pl
siwaa26

Powinnaś nie pisać tego na galopuje to forum na bardziejrealne temty :) Ale i tam mam nadzieje że ktoś się zgłosi :D (2012/07/17 11:55)

niunia010203

Ja bardzo chetnie WEZMĘ bo mi kiedys SUPER konto ukrdli i tez dałam duzo realnej kasy na nie :(Więc jak nie będzie chętnych to ja na pewno przyjmę ;) (2012/07/17 12:08)

katarzyna-slaba

plisssssssssssssssssss mi tak strasznie zależy miałam 1000 dni ale po miesiącu (a grałam 3 lata)usuneło mi a nie miałam hacka założyłam 2 ale mam 10 dni więc pisz na prywatnym plissssssssssss (2014/06/18 20:29)

katarzyna-slaba

dałam na nie dużo kasy i miałam 7 boskich :( (2014/06/18 20:36)

natalia1287

Mogę ci za nie dać 150 zł (tylko jak byś mi miała je sprzedać to żebyś mi te konto na poważnie sprzedała a nie że ja ci wpłacę a ty mi nie sprzedasz ) Miałam już taki przypadek tylko dałam 50 zł (2014/10/22 16:53)

katarzyna-slaba

ja bym poprosiła o konto pisz na howrse na arabino (2015/05/10 15:36)

Ulungu

Ludzie są dziwni, w 90 na 100 przypadków takie ogłoszenie to oszustwo. Naiwniak kupuje konto, a sprzedający zgłasza kradzież konta i sprzedaje następnemu jeleniowi.

Usługi są przeznaczone tyko do użytku osobistego i w żadnym wypadku nie należy ich w jakikolwiek sposób używać w celach komercyjnych. Użytkownik zobowiązuje się, bezpośrednio lub pośrednio nie sprzedawać, użyczać lub inny sposób wprowadzać na rynek ...

Użytkownik nie jest właścicielem konta, ale jest mu ono użyczone - zgodnie z regulaminem. Tak więc osoba która się ogłasza próbuje sprzedać coś, co nie należy do niej.
Jak jedziecie z kimś taksówką i ta osoba chce wam sprzedać siedzenie na którym siedzi to kupicie?

art. 284 § 1 kodeksu karnego (DU rok 1997 numer 88 poz. 553) "Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Art. 292. § 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. W wypadku znacznej wartości rzeczy, o której mowa w § 1, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Jak widać temat jest tutaj od dawna, więc widocznie moderacji się podoba. Nie moja sprawa, miejcie ludzie tylko świadomość, co i po co robicie bo potem pisk, płacz i zgrzytanie zębów że ktoś stracił kasę i konto. (2015/05/10 17:41)

Gorąca piątka