Odpowiedni kask?

/ 6 odpowiedzi
Witam,Właśnie przed chwilą zamówiłam nowy kask. Do tej pory jeździłam w złym toczku (praktycznie sama tekturka) i zaczęłam się bać jeździć w nim po mocniejszym upadku niedawno. Zamówiłam toczek firmy STALLION, konkretnie wygląda on tak: http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=6_143&products_id=2076Jestem osobą nie początkującą, ale też nie zaawansowaną. Chcę by toczek ochronił mnie podczas wypadków w galopie, terenie, podczas skoków, tak aby po mocniejszej przewrótce nie dostałabym wstrząsu mózgu (odpukać). Czy dokonałam słusznego wyboru? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi! 
Felusia

Dubel.  (2011/07/20 15:23)

Wikusioweziowata

Ja uwielbiam kaski firmy Jabu. Są super! mają wywietrzniki i dobrze chronią głowę przed upadkiem. Satallion? Nigdy nie słyszałam. Jak go już dostaniesz, napiszesz tu czy jest wygodny ? Taką opinię. Ciekawa jestem :D (2011/07/25 21:56)

Hania

nie znam tej firmy, ale za nim kupisz poczytaj na forum o tym produkcie. a jak sie już zdecydujesz to porównaj ceny w innych sklepach. a przede wszystkim zobacz czy kask ma atesty!
ja mam i polecam firmę FAIR-PLAY (2011/07/25 22:02)

Felusia

"nie znam tej firmy, ale za nim kupisz poczytaj na forum o tym produkcie. a jak sie już zdecydujesz to porównaj ceny w innych sklepach. a przede wszystkim zobacz czy kask ma atesty!
ja mam i polecam firmę FAIR-PLAY"

Atest to ważniejsza rzecz,  którą ZAWSZE sprawdzam, przy kupnie kasku.Polegałam na opiniach na stronie, z tego co czytałam jest dobry. Jedyną jego wadą jest że blaknie. Chociaż niektórzy mają go i po 3 lata i nic się nie dzieje ;).Dostałam go wczoraj. Z początku wydawał mi się trochę za duży, ale po regulacjach jest OK.Kask jest mega wygodny! Po chwili od założenia na głowa, całkowicie się o nim zapomina! Jak sprawdza się w jeździe - zobaczymy w weekend. Na razie wydaje mi się idealny (no prawie bo ideałów nie ma ;)).  (2011/07/26 09:31)

Ola Koniara

Wygląda bardzo porządnie i myślę, że się sprawdzi :) (2011/09/27 10:42)

Gorąca piątka