oferta wiosenno-wakacyjna


Stajnia Pod Wysoką Turnią - Rzędkowice
Newsletter 3/2014 - weekendy i obozy sportowe
Pierwsze promienie wiosennego słońca za oknami zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu. Zapraszamy na Jurę, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa propozycję aktywnego spędzenia weekendu. Zachęcamy do uczestnictwa rodziny z dziećmi, grupy znajomych, a także osoby indywidualne. Szczegóły poniżej.
 
Warto też już teraz pomyśleć o wakacjach i letnim urlopie. Sportowe weekendy będą organizowane także w lipcu i sierpniu, dzieci i młodzież zapraszamy również na obozy sportowe. Podstawowe informacje znajdziecie Państwo poniżej. 
Sportowy weekend: jazda konna i wspinaczka

Dwa dni na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej jurajskiej przyrody. Sobota: jazda konna. Niedziela: wspinaczka skałkowa. Zajęcia pod hasłem "spróbuj nowych wyzwań!", nie jest wymagane żadne doświadczenie ani sprzęt. W cenie zajęcia sportowe z wykwalifikowanymi instruktorami, noclegi w pokojach z łazienkami i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje).

Ceny: dorośli 290 zł/os., dzieci do lat 14: 250 zł/os.
Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży

Tydzień pełen wrażeń: wspinaczka skałkowa, jaskinie, jazda konna, wycieczki rowerowe, biegi na orientację. Wieczory przy ognisku. Noclegi w wygodnych kilkuosobowych pokojach. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Wszystkie specjalistyczne zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Nie jest wymagany sprzęt specjalistyczny.

Terminy obozów:
I  6-12 lipca 2014
II 13-19 lipca 2104

cena: 990 zł
Obóz jeździecki dla dzieci i młodzieży

Tydzień na końskim grzbiecie - dla początkujących i zaawansowanych: codziennie jazda konna, obowiązki stajenne (karmienie, czyszczenie, wyprowadzanie koni) i zajęcia teoretyczne. Zdobywanie wiedzy o podstawowych zabiegach weterynaryjnych (co każdy koniarz wiedzieć powinien). Noclegi w wygodnych kilkuosobowych pokojach. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Nie jest wymagany sprzęt jeździecki.

Terminy obozów:
I 03-09 sierpnia 2014
II 10-16 sierpnia 2014

cena: 890 zł


JAZDA KONNA * WSPINACZKA * SPELEOLOGIA * BIEGANIE * WYCIECZKI ROWEROWE
OBOZY I WEEKENDY SPORTOWE
WYCIECZKI DLA SZKÓŁ * ZIELONE SZKOŁY
HIPOTERAPIA

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Gorąca piątka