Organizacja wesela

/ 1 odpowiedzi
Rozmawialem dosc dlugo na ten temat z moja narzeczona. Chcemy wynajac sale w jednej ze stadnin koni. To nasza wielka pasja, a zarazem moze byc duza atrakcja dla gosci. Pytanie jakie sobie zadajemy to na jakie dodatki jeszcze sie zdecydowac.

Potrzebna bedzie jakas oprawa muzyczna, zastanawiamy sie nad zespolem. Macie moze jakies porady jak go wybrac i gdzie szukac?
martakapusta


W dzisiejszych czasach zorganizować tak duże wydarzenie jak wesele to naprawdę trzeba mieć wytrwałości. Przypominam sobie czasy ślubu moich rodziców, wszystko było właściwie do załatwienia w tydzień. Sama impreza odbywała się w domu i tyle było z kosztów. Jak widać wszystko się zmienia więc ludzie starają się korzystać z możliwości jakie im dają firmy z branży weselnej. W mojej okolicy jest aktualnie w budowie kilka sal weselnych więc to samo mówi za siebie jak duży jest popyt. Pomysł jaki zaprezentowałeś jest naprawdę oryginalny, na duży plus jest fakt powiązania go z waszymi zainteresowaniami :) Odnośnie oprawy audio to zdecydowanie bardziej do klimatu będzie pasował występ zespołu. Teraz w zależności od możliwości finansowych wybierz taki składający się z kilku osób. Będziemy wtedy mogli mówić o muzyce na żywo bo niektórzy nazywają ją także w przypadku śpiewania do podkładu zamiast do instrumentów. Najlepiej będzie jak zorientujesz się na temat ofert z Twojej okolicy. Przydatna może okazać się jakaś porównywarka np. https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/ Nie zaszkodzi także przeczytać opinii pozostałych klientów, da to jakiś obraz czego można się spodziewać po danej kapeli. Udanych łowów :) (2019/07/08 20:37)

Gorąca piątka