Ośrodek jeździecki Indeks w Rybniku

/ 4 odpowiedzi
Hej, wie ktoś coś na temat Indeksu w Rybniku? Jeśli tak to napiszcie jak tam jest, jakie są konie i instruktorzy, i słyszałam coś o klubie- jest on wgl? co ewentualnie trzeba zrobić żeby w nim być?
Zależy mi, bo jestem zainteresowana, ich oferta zachęca :))

Z góry dzięki :))
rafal-marciniak


Witaj,
jezdze w Indeksie od kilku lat i moge z czystym sumieniem polecic,przyjedz na jazde i sama zobacz, wystarczy byc 30min przed jazda, (oczywiscie jesli juz jezdzisz konno),
obejrzyj strone osrodka http://www.indeksrybnik.pl/,oraz profil FB https://www.facebook.com/osrodekjezdziecki.indeks (2014/12/23 09:19)

kinga19970704


W tym roku latem, zaczęłam tam jeździć i jest tam bardzo fajnie. Nie jest tam drogo, instruktorzy bardzo fajni, najlepszy jest właściciel. A konie jak to konie każdy ma swój charakterek, jedne są bardzo fajne i w jeździe i przy czyszczeniu, a niektóre w jeździe są super, ale przy czyszczeniu nie są za grzeczne i odwrotnie. Trzeba być pół godziny przed jazdami, żeby konia przygotować sobie. Nie trzeba się umawiać na jazdę jeśli jeździ się samodzielnie, dla mnie jest to dużym plusem, jazdy są na hali, latem jak jest gorąco to jest pławienie koni.  (2014/12/27 12:48)

misio


JA tam nie jeżdzę ale sprawdzi informacje. (2015/01/01 15:30)

Konie Moja PasjaA


Dzięki wszystkim :))
Na pewno się tam wybiorę:)

A jeszcze niedaleko Indeksa jest jakiś Kj Gzel wiecie może coś o nim? (2015/01/02 21:27)