Pełny lej czy lej kolanowy?

/ 7 odpowiedzi

• konto usunięte

Który lepszy? Nie jeżdżę aż tak często ,bo 1 w tygodniu. Jakie bryczesy kupić? 
Oczy Nocy

Zależy na ile jesteś ograniczona finansowo. Bo lepsze są z pełnym lejem ale są one też droższe. Ale za to dają lepszą przyczepność do siodła i w ogóle. Jednakże w lato przy bardzo wysokiej temperaturze mogą powodować odparzenia (jeżeli lej jest skórzany). (2011/09/03 20:53)

martus

ja tez jezdze raz w tygodniu i mam 2 pary bryczesow ,jedne z pelnym lejem skorzanym ,a drugie z lejem kolanowym ;d i lepiej mi sie jezdzi w tych z pelnym lejem ,jednak byly one drozsze ...;D (2011/09/04 09:48)

linka112

Moim zdaniem lepiej jeździ się z pełnym lejem nawet gdy masz przyjemność robić to tylko raz w tygodniu. Tak, bryczesy  z nim są droższe, ale o ile wygodniejsze!  (2011/09/04 11:20)

Ola Koniara

Pełny lej. Masz w nim lepszą przyczepność do siodła. (2011/09/26 18:50)

użytkownik20440

To zależy. Jeżeli jeździsz bardziej sportowo czyli skoki lub ujeżdżenie to lepiej kup z pełnym lejem, są droższe ale dużo lepsze, masz lepszą przyczepność do siodła itd.. Jeżeli jednak jeździsz rekreacyjnie to nie ma potrzeby wydawania 250 lub 300 zł na bryczesy z pełnym lejem, wystarczą Ci wtedy zwykłe z lejem kolanowym . (2011/10/13 21:50)

użytkownik19437

Dzięki ,mam już kupione bryczesy z pełnym lejem. Aż takie drogie nie były (no bo używane). Z przesyłką zapłaciłam 28 zł :D Jak na razie są OKI ;) (2011/10/14 08:29)

Kejjroll

ja jeżdże w leginsach, chodź mam bryczesy z pełnym i z kolanowym.
A to dlatego że pełny lej cię trzyma przy siodle a w leginsach sama musisz zadbać o równowage.
jak ja po pełnym leju ubrałam leginsy na jazde myślałam że wylece z tego siodła tak ślisko.
teraz już nie mogge jeździć w niczym innym tylko leginsach i mam dobrą równowage;p (2011/10/18 21:43)

Gorąca piątka