Pierwsze zawody WKKW

/ 8 odpowiedzi
Jak wyglądał wasz pierwszy sart w zawodach WKKW? a zwłaszcza kros? :) Dużo stresu? :D
paula04

Nie w sumie. Cross to dość "specyficzna" konkuręcja, która jest znienawidzona przez 11-latki na sweet konisiach, bo to jest straszne i niebezpieczne, ale spójrzym prawdzie w oczy takie i nawet gorsze przeszkody dziki koń musiał pokonać, tyle, że wolniej. Jeśli będziesz startowała, nie możesz się zestresować, bo przejdzie to na konia, a musisz być dokładna, precyzyjna i szybka, bo nawet mały błąd to wywrotka lub zrzutka. Najlepiej gdybyś jechała na koniu obeznanym w tej dyscyplinie.

Pozdrawiam

(2013/01/03 17:26)

jestemzlasu

Taaak... na krosie to co chwilę zrzutka.

gwiazda01
- na tym forum nie znajdziesz tłumów zawodników WKKW. Nie wiem czy znajdziesz jakiegokolwiek. (2013/01/03 17:47)

Wiki123

Jak mnie denerwują takie osoby,które ciągle piszą o tym,że 11,12,13 latki nie mają pojęcia o koniach.Ja nie mam ''sweet konisia'' i   MARZĘ żeby wziąć udział w zawodach WKKW,ale niestety w mojej miejscowości ani w pobliżu nie znajdzie się stajni crossowej ani trenerów.Nie mówię tylko o crossie,ale też o ujeżdżeniu,i o skokach.Jedyne o czym mogę pomarzyć to jazdy rekreacyjne na 5 koniach.Nie wszystkie 11 czy 13 latki takie są i zastanówcie się,bo czasem możecie kogoś urazić. (2013/01/04 15:20)

paula04

Ok, sorrki. Ja byłam na kilku i to tylko jako luzak. A co do tych dziewczynek, na fb jest pełno takich wpisów. (2013/01/04 15:27)

sotniax2

Paula 04...no na crossie to zrzutka za zrzutką fakt :D
Dziewczyno ogarnij się.. widziałaś kiedykolwiek tor cross-owy??? bo z Twojej wypowiedzi wynika że raczej jest to wątpliwe.. na crossie nie ma możliwości zrzutki bo przeszkody są trwałe, co najwyżej jedynym zrzuconym elementem w crossie może być jeździec- zrzucony z konia. (2013/01/04 15:58)

paula04

sotniax2 a ja jestem chora wiesz i nw że nie da się zrzucić płotu, widzisz bo zrzutka to też określenie spadania z konia :)

(2013/01/04 16:07)

sotniax2

Precyzuj dokładniej zatem swoje wypowiedzi bo  z Twojego pierwszego postu wynika że chodziło Ci o zrzutke elementu przeszkody a nie człowieka z konia, Jest na tym forum pełno dzieci, które zrozumieją Twą wypowiedź jako zrzucanie przeszkód crossowych i kiedyś się zdziwią jak w lesie przeskakując przez przewrócone drzewo zaczepią o nie i będą leżeć na ziemi z wielkim zdziwieniem że przeszkoda się nie rozłożyła.. (2013/01/04 16:28)

Kasia172

sotniax2 nawet 10latki wiedzą, że drzewo się nie rozłoży więc ogarnijcie się z tym obrażaniem wszystkich poniżej 18 (2013/05/26 11:11)