Plakaty wyborcze

/ 2 odpowiedzi
Nie wiem, czy powinnam publikować tu taki post, (zwłaszcza dlatego, że ja się na polityce za bardzo nie znam) ale poruszę temat plakatów wyborczych.

Nie wiem, co kandydatom daje wywieszanie swoich haseł i twarzy na WSZYSTKIM! I ja naprawdę nie przesadzam. Przykład? Do samochodu moich rodziców ktoś przykleił naklejkę wyborczą i przywarła ona do szyby. I w ogóle gdzie spojrzysz, tam plakat, czasem nawet po kilka na jednej latarni. W dodatku słyszałam w radiu, że takie plakaty zasłaniają widoczność kierowcom i przez to są niebezpieczne. I gdy już będzie po wyborach, wszędzie będą papiery, sklejki itp., więc środowisko też ucierpi.  Ja wiem, że każdy chce wygrać, ale to już chyba przesada.

Nie uważacie?

użytkownik13426

CAŁA PRAWDA! Ta przesada to już bokiem wychodzi. U sąsiada na działce ktoś nad płotem wywiesił wielki plakat zaczepiając go o jego drzewa. Absurd i wpychanie się na siłę, żeby tylko zdobyć poparcie. PRZESADA! (2010/11/15 20:24)

Niki2004

Racja trochę przesadzają. Najwięcej plakatów jest w małych miasteczkach, a ja mieszkam w wielkim mieście, więc nie mam z tym zbytniego problemu :)
PS: To jest strona o koniach, a nie o polityce. (2015/03/17 19:05)

Gorąca piątka