Płatne ogłoszenia na Galopuje.pl

/ 2 odpowiedzi
Nie wiem czy zauważyliście, ale dodawanie ogłoszeń na tym portalu stało się płatne. Jak dla mnie świadczy to o kompletnym upadku tego i tak bardzo słabego portalu. Jego dużym plusem było to że można było dodać ogłoszenie za darmo. Może niedługo jeszcze dodawanie wpisów będzie płatne. :/ Kompletna porażka 
jazda-konna

Nie rozumiem :/.A dlaczego miałyby być darmowe ogłoszenia? Jeśli dane ogłoszenie ma przynieść zysk to dlaczego ten który je udostępnia (w tym przypadku portal) ma nie ponosić z tego tytułu zysku? Każdy portal internetowy musi z czegoś żyć, utrzymanie serwerów, ludzie którzy to tworzą kosztuje.No ale ludzie jak widzę się przyzwyczaili że wszystko jest za darmo. Za darmo jest do czasu puki nie ma zainteresowania, a jeśli jest duże zainteresowanie to dlaczego mają nie pobierać opłaty? Sorry, ale troszkę dziwne masz podejście do tej kwestii, dla mnie jest to zrozumiałe i stosowne, jedno co nie jest zrozumiałe to, fakt że sam portal nie jest na zbyt dobrym poziomie i wśród dobrych jeźdźców którzy z jeździectwa żyją, nie jest godnym źródłem informacji.  (2013/04/03 00:05)

Oczy Nocy

Nie wiem ile czasu jestem na tym portalu ale dwa lata na pewno i do tej pory cały czas były nie płatne. A zresztą na innych portalach konnych zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Też patrząc na ilość ogłoszeń który były przedtem a teraz to dużo mniej ich jest (2013/04/03 15:14)