Płock - sklep jeździecki.

/ 3 odpowiedzi
Zamierzamy otworzyć sklep jeździecki w Płocku. Będzie to oddział sklepów już działających w Polsce od lat i z wszechstronnym asortymentem. Marki od drogich i znanych do "ekonomicznych". W każdym razie myślimy o sporym sklepie z szeroką ofertą. Na razie nie chcę ujawniać nazwy firmy/sklepu.

Pytam, bo nie znam za bardzo sytuacji w branży jeździeckiej w okolicach Płocka.

Czy mogę prosić o uwagi odnośnie tego tematu.
Czy jest w ogóle taka potrzeba?
Gdzie ewentualnie mieszkańcy Płocka i okolic robią zakupy jeździeckie?
Czy po prostu ludzie z Płocka na zakupy jadą do Warszawy (np)?
Czy jest w okolicach Płocka na tyle dużo stajni i ośrodków jeździeckich, że ma to sens?
Jaka lokalizacja w Płocku byłaby najlepsza na taki sklep?
Czy często w okolicach Płocka odbywają się zawody jeździeckie?

pozdrawiam
ja ko

ilovekonie

Uważam że sklep jeździecki bardzo by się przydał w Płocku,ponieważ nie ma w tym mieście jak narazie takiego sklepu.zakupy jeździeckie mozna zrobić w sklepie gosport ale nie ma tam zbyt wielu akcesoriów.Na zakupy do Warszawy tez można jechać ale o wiele wygodniej było by miec choć jeden sklep jeździecki na miejscu.Jest nawet sporo stajni w okolicach płocka.Mam nadzieję że pomogłam Pozdrawiam (2012/01/17 10:46)

koniarzmax

Jeśli ten sklep będzie prowadzony tak profesjonalnie jak profesjonalnie są robione badania rynku przez przyszłego właściciela to nie wróżę tej inwestycji zbyt wielkich sukcesów. Wygląda mi to na zupełny laicyzm branżowy.Brak wiedzy na temat podstawowych informacji o ilości stajni i rozgrywanych zawodach- co to ma być?? Czy "ja ko" jest w ogóle z tzw środowiska czy kiedyś obudził się  pięknego dnia, stwierdził, że nie ma sklepu w Płocku, więc pójdę na łatwiznę znajdę franczyzodawcę i otworzę sobie sklepik?? Pomysł sam w sobie dobry, ale sądząc po wpisie długa droga przed przyszłym właścicielem sklepu.

Pozdrawiam

(2012/03/27 09:04)

Nanna

Ja jestem z okolic płocka i ....
Jest taka potrzeba bo nie ma gdzie kupować zostaje tylko internet .Ja robię i to bardzo często .Nie bo za daleko.Stajni jest dużo może inaczej sporo  i ma to sens .Może Podolszyce bądź któraś galeria albo tumska ? W Łącku są często .
A sklep bardzooo by się przydał bo jedynie są rzeczy w Go sporcie ale tylko we wiosne i lato przez zimę  nie ma niestety .... ,a najbiżej to Gostynin lecz tam się nie opłaca kupować bo ceny są przerażająco wysokie szczególnie paru artykułów ; ) Liczę,że to dojdzie do skutku trzymam kciuki i proszę się nie poddawać : )  (2012/03/27 14:10)

Gorąca piątka