Pobieraczek .pl

/ 9 odpowiedzi

Czy kogoś z Was oszukał pobieraczek?

jeśli tak to jak daliście sobie z tym radę? ;>

andziapee1996

Mi pisał maile że mnie pozwie do sądu że nie płaciłam. Zlałam to i się odwalił ;) (2011/04/23 09:20)

użytkownik15664

O tym pobieraczku już było głośno , a ja głupia też się zarejestrowałam ; o bo gdy akceptujesz regulamin czy tam jakąś umowę zgadasz się na zapłacenie około 100 zł chyba .  No i jak tego nie zapłacisz to przysyłają ci na e-mail różne groźby itd . To ty się tym nie przejmuj , nic nie odpisuj . A wyślą ci co najwyżej 4 takie wiadomości .Zresztą to wysyła automatycznie komputer , i tylko cię straszą że mają ID twojego kompa :Dw necie o tym jest więcej poczytaj sobie , ale nie masz się czym przejmować . A podałaś prawdziwe dane ? (2011/04/23 09:33)

Karolla

nie podałam, ale wysłałam im pismo, że jestem niepełnoletnia itd. i, że odstępuje od umowy.

A oni odpisali mi, że to jest nie ważne, bo już minął termin odstąpienia od umowy i coś tam, coś tam -.-

a przecież tam zaznaczasz: akcteptuję regulamin, a nie: podpisuje umowe! ;/
no... i teraz mają moje dane ;/
jak mogłam do cholery jasnej podpisać umowę, jak oni nie mają mojego podpisu!?
i jeszcze lepsze jest to, że ja MUSZĘ wiedzieć z kim podpisuje umowę, i do tego MUSZĘ być pełnoletnia!
poza tym prawa konsumenta się kłaniają!

będą się sądzić z niepełnoletnią hahaha! xD

I wiecie, że oni dostali za to karę, a dalej oszukują ludzi?

na tej zasadzie działa polska... daje karę, ktoś ją płaci [pewnie jeszcze daje komuś w lapę] i robi dalej to co robił wcześniej!

poza tym oni chyba przeczytali nagłówek mojego pisma: "Odstąpienie od umowy"
i dalej nie czytali, że jestem niepełnoletnia i, że postępują niezgodnie z prawem... ;/

(2011/04/23 10:33)

horselover

Taa.. Tymbardziej, że tam jest napisane "DARMOWA PRÓBKA PRZEZ 30 DNI".. Kretyni.. :/ (2011/04/23 11:11)

użytkownik13755

a co to w ogóle . ?
ja nie wiem . !
dla mnie tylko istnieje:
gadu-gadu,nk,facebook,galopuje...
;)
tyle . !
:) (2011/04/24 14:39)

atosowa

mi też tak zrobili pisali e-maile , ze mam zapłacić 

Wkońcu zapłaciłam , bo grozili , ze przyjdzie komornik

(2011/04/24 18:23)

rewir1

miałam podobny problem z tym o to pobieraczkiem
najlepiej się tym nie przejmuj, bo i tak Ci nic nie zrobią
kretyni! (2011/04/24 20:50)

Karolla

mi też tak zrobili pisali e-maile , ze mam zapłacić 

Wkońcu zapłaciłam , bo grozili , ze przyjdzie komornik

nie maja prawa! ;/

mi też tak napisali, a teraz w to wbijam!

ile ja przez to nocy nie przespałam ;/

ale już mam to w dupie...

chcą się sądzić? ;>

ok! nie mają prawa się sądzić, a jak cos takiego mi przyślą to ich podam do sądu.

Tym bardziej, że nic nie ściągałam z tej zasranej strony, i napisałam, że jestem niepełnoletnia, i że zrobiłam to BEZ zgody opiekuna prawnego...

(2011/04/24 21:16)

M-koniara-29

O co chodzi z tym pobieraczkiem? (2011/08/05 17:42)