Podkowa Gruszczyn?

/ 2 odpowiedzi
CO SĄDZICIE O STAJNI NIEDALEKO POZNANIA O NAZWIE " PODKOWA GRUSZCZYN " JAKI JEST POZIOM SZKOLENIA ? CZY PRZYGOTOWYWANIA DO ZAWODÓW? I CZY TA STAJNIA MA JAKIEŚ OSIĄGNIĘCIA ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

sylwian0

Byłam tam na obozie w lato. Naprawdę polecam!
Rano pysze śniadania; można było wybrać co się chce zjeść :>
Po śniadaniu, pędziliśmy do koni (do koni można przychodzić w każdej chwili i nie trzeba się pytać opiekuna, można tam siedzieć pół dnia :>)
Jazdy odbywały się na ujeżdżalni na dworze. Mają naprawdę ogormneee pastwiska.
Każda osoba została przydzielona do odpowiedniej grupy. Początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana i grupa zdająca na brązową odznakę jeździecką.
Instruktorzy bardzo mili, i spokojnie wytłumaczą Ci co robisz źle a co dobrze :>
Jazdy są dwa razy dziennie; skoki i ujeżdżenie.
Np. na pierwszej jeździe idziemy na czworobok i ćwiczymy półwolty, wolty, ćwiczebny, półsiad, galop, kłus itp. A na drugiej godzinie są skoki :>
Każda grupa nawet początkująca na koniec obozy startuje w zawodach skokowych.
Dlatego nawet początkujący jeźdźcy są uczeni skoków, nawet jeśli uczą się dopiero kłusować(ma to swoje wady i zalety).
Każdy po zawodach dostaje odznakę PZJ "Jeżdżę konno".
Można zdawać chyba na wszystkie odznaki.
Instruktorzy tak jak już wyżej pisałam mili, chwalą jak robisz coś dobrze, spokojnie ci wytłumaczą jak robisz coś źle, i czasami na jeździ sprawdzają twoją teorię.
Pod wieczór są jazdy na oklep; każdy bierze jakiegoś kuca, czyści i zakłada ogłowie i jeździmy :>
Pokoje są ładne, czyste. Są również dodatkowe zabawy takie jak; basen, nauka tańca Zoomby(czy jak to się pisze xD) itp. :)
Naprawdę polecam - konie boskie :>>> (2014/01/01 17:51)

użytkownik37575

To NAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJNAJ i jeszcze raz NAJ lepsza stadnina w całej Polsce! Możne w niej zdawać na odznaki jeździeckie, a poziom jest BARDZO wysoki! :D Ma wiele osiągnięć i instruktorów, którzy naprawdę świetnie przygotowują do zawodów. Sama tam jeżdżę więc wiem. Nie poleciłabym żadnej innej stadniny. Ona jest naprawdę świetna! Polecam :D (2014/01/02 21:47)

Gorąca piątka