Pomysły na zimową sesję?

/ 11 odpowiedzi

Hej ;)  Potrzebuję pomysłów na zimową sesję z koniem oczywiście ; )

Jeśli macie jakieś pomysły, bądź zdjęcia to odpowiadajcie! ;D

Z góry dziękuję :))

Pozdrowienia dla Ani i Koronki ; *

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Gracjunia

Bardzo Dziękuję za pomoc ;)) (2012/10/28 14:06)

AliceHorses

Np.rzucić śniegiem do góry, w sukience ale ciepłej długiej fajnie wychodzą...Nie wiem co jeszcze W galopie na polu jak jest tak dużo śniegu. Albo w słońcu bo wtedy ładnie się odbija itp. (2012/10/28 14:42)

Gracjunia

Dziękuję za ciekawe Pomysły ; *

Miłego ;D

(2012/10/28 15:20)

Cinderella

Moja znajoma mi dziś opowiadała o sesji w kostiumie Mikołaja z koniem w czerwonym czapraku z czapeczkami mikołajowymi. Nie widziałam takich charakteryzacji wprawdzie na oczy, ale brzmi ciekawie.  (2012/10/28 16:11)

Gracjunia

Masz rację bardzo ciekawy pomysł napewno w krótce go wykorzysztam .

Dziękuję uprzejmie ; ))

(2012/10/28 16:35)

korona2001

Thx i nawzajem ;p pozdrów koniska no Aguś kiedy terenik miałyśmy się już umówić na teren jakieś 2 lata temu ;p  a teraz fajna okazja może nie poszalejemy aż tak jak w lato ale zobaczymy co da się zrobić :) Mam  Już sporo zamówień na tereniki  i czekam na kolejne :D (2012/10/28 21:00)

Gracjunia

A dziękuję,dziękuję <3

heh nom ;d

Masz rację musimy się umówić znowuu ; * Jejku jak ja dawno u was nie byłam ;P

Napisałam ci na pocztę wiadomość ; P (nie na galopuje,tylko na normalnej)

(2012/10/29 17:09)

fakro

myślę, że najlepiej powiązać sobie tematy sesji z jakimiś zimowymi uroczystościami typu Święta, Mikołajki (niewiem czym by to sie od siebie różniło, ale moze cos wymyslisz), sylwester lub Nowy Rok;) ja przynajmniej bym tak zrobiła ;p (2012/11/06 19:30)

Gracjunia

Dziękuję, bardzo orginalne pomysły ;* (2012/11/07 16:53)

Andaluz123

Np. galop /kłus /stęp przez zaśnieżony las.

Stań przy drzewie (konia trzymasz osiodłanego za wodze)obok konia, lub po jednej stronie drzewa ty, a po drugiej koń.

Jak chcesz takie tochę smutniejsze to stań przy takim wyschniętym i/lub bez liści drzewie.

Jeśli chodzi o sesje bez jeźdźca, to wypuść konia na wybieg, i pozwól mu kłusowć/ galopować, to na pewno ładnie wyjdzie, taki galopujący koń na śniegu, albo zrób zdjęcie jak się tarza:)

Pieknie wyjdą białe konie, a wśród nich jeden czarny

Slicznie wyjdzie, jeśli zrobisz zdjęcie z zachodem słońca

Jak chcesz , to ulep bałwana, włóż mu  jako nos marchewkę i daj skupnąć konikowi

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku

(2012/12/29 17:50)

Gorąca piątka