Poszukuję ośrodka który nauczy mnie jeździć

/ 5 odpowiedzi
Witam ! Poszukuję ośrodka , gospodarstwa agroturystycznego w województwie małopolskim lub podkarpackim gdzie mogłabym przyjechać np na tydzień czy dwa, opłacić sobie lekcje i nauczyć się poprawnej jazdy, usystematyzować wiedzę którą już mam. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić coś konkretnego?Bardzo zależy mi na miejscu gdzie na prawdę dużo się nauczę. Bardzo chciałabym zacząć intensywne przygotowania do zdobycia odznak. Jeździectwo to moja pasja od zawsze. W klubie gdzie jeździłam dotąd jazdy są prowadzone w mało wymagający sposób i generalnie chciałabym zabrać się za to tak porządnie. Chciałabym uczestniczyć w takim szkoleniu od połowy listopada gdyż wtedy właśnie mam urlop. Bardzo proszę o pomoc , polecenie mi miejsca godnego uwagi, czasu i pieniędzy.Dziękuję z góryEdyta
jestemzlasu

Weź pod uwagę Toporzysko - www.toporzysko.plKompetentni instruktorzy, zazwyczaj z licencją PZJ, do tego piękna okolica, no i wakacje się skończyły, więc spokój i cisza. (2015/09/25 19:53)

Kluni78

Witam,

Jeżeli może być woj. kujawsko-pomorskie to proponuję Stajnię w Czarnym Błocie:

https://www.facebook.com/stajnia.czarne.bloto

(2015/09/29 13:11)

edytamalwina

Dziękuję za pomysł z tym Toporzyskiem. Myślę że właśnie tam się udam. Zastanawiam się co tam bede robić oprócz np jedenej godziny jazdy indywidualnej  i jednej w grupie. ale z całym wolnym czasem? Był ktoś i mógłby coś podpowiedzieć? (2015/09/30 20:37)

jestemzlasu

Lubisz góry? Tam są nieduże, takie bardziej spacerowe, ale widoki przepiękne. Możesz się wybrać na grzyby albo po prostu powłóczyć po lasach.Możesz się zaanagażować w prace stajenne, pracownicy na pewno nie będą narzekać.Możesz też wybrać się na piechotę do sklepu - co najmniej godzina z głowy ;)Jest ogólnodostępne wi-fi i telewizor, chociaż zamiast tv polecam gapienie się w kominek.Generalnie dobre miejsce na wyciszenie się i oderwanie od cywilizacji, jeśli ktoś tego potrzebuje.  (2015/10/01 20:07)

jagodna

W Toporzysku jest bardzo fajna atmosfera. Jeśli oprócz Ciebie będą jeszcze inni goście/kursanci nie powinnaś się nudzić ;) W razie czego faktycznie można pomóc w stajni lub pospacerować po okolicy- jest piękna. (2015/10/02 13:42)

Gorąca piątka