potrzebna mapa szlaku konnego

/ 4 odpowiedzi
Witajcie.
Czy mógł by mi ktoś pomóc zorganizować mapę szlaków konnych ? Głównie interesuje mnie trasa z Alwerni to jest woj.Małopolskie do Częstochowy. Może jakaś podpowiedź gdzie można takie mapy skserować . Jeśli ktoś z Was jechał już taką trasą, to proszę o wskazówki wszystkie dla mnie będą cenne. Dziękuję z góry .

stilomm

Myślę, że poruszyłeś temat, którym powinna w jakiś sposób zająć się Redakcja naszego portalu. Mam stajnię na starcie Nadbużańskiego Szlaku Konnego i parę miesięcy temu kontaktowała się ze mną redaktorka czasopisma "Konie i Rumaki", opisując zalegalizowane szlaki konne i myślę, że tam możesz poszukać danych o interesującym Cię regionie. Zachęcam wszystkich "Galopowiczów" do wyrażenia swojej opinii na temat szlaków konnych i jestem pewien, że w wypadku dużego zainteresowania tym tematem, nasza Redakcja zorganizuje specjalny "pokój" dla szlaków, a może nawet uda się wygenerować mapę szlaków konnych w Polsce; aktywną mapę, która zawierałaby dokładne trasy i np. fotki popasów, ciekawych miejsc, miejsc noclegowych itp. :) (2014/02/28 10:38)

rumel

...widzę, że jest realizowany projekt m.in. poprzez ta stronę
http://szlaki-konne.eu/
jak na razie... niewiele tego... ale jeżeli rzeczywiście zostanie to zrealizowane wg założeń to taka interaktywna mapa powstanie, no i nie tylko -  opisy, adresy itp wszystko o szlaku.
Na tą chwilę - pełna informację o takim szlaku powinna posiadać gmina oraz powiat na terenie którego szlak się znajduje - pytać o to należy w wydziale zajmującym się turystyka i rozwojem gminy/powiatu (2014/02/28 11:17)

KabardynceNaJurze

cześć, Transjurajski Szlak Konny - opis szlaku i mapka poglądowa znajduje się pod linkiem http://www.gtj.pttk.pl/szlaki-jura.html
jest naniesiony na mapach jury wydawnictwa COMPASS (www.compass.krakow.pl) - skala 1:50

z Alwerni musisz sam opracować dojazd do szlaku, startuje on z Krakowa przez Nielepice a później na północ w Dolinki Podkrakowskie, pozdrawiam (2014/03/24 04:57)

misio

sprawdz na mapach gogle. (2015/01/12 17:26)

Gorąca piątka