Praca

/ 1 odpowiedzi
Witam :)
Jeżdżę konno od 3 roku życia,obecnie mam 18 lat i poszukuję pracy związanej z końmi. Mam doświadczenie w pracy z końmi trudnymi,źrebakami. Pracowałam nawet w stajni na zasadzie pomoc przy koniach za jazdę. Niestety większość osób,które "zgłaszały" się do mnie w tej kwestii to jakto mówię zwykli laicy - najpierw robią taką jakby rozmowę kwalifikacyjną,podają swoje wymagania,a jak dochodzi do kwestii finansowych to kontakt urywa się bezpowrotnie. Mam przydomową stajnię i nie ukrywam,że trochę gotówki by się przydało,a tymbardziej,że ostatnio mój koń nabawił się grzyba i leczenie trochę będzie kosztować.
Najlepiej,gdyby była to Łódź i okolice,ale inne propozycję również rozważę :)
Ulungu

Wiekszosc koniarzy nie siedzi w necie bo nie ma na to czasu, A ci którzy siedzą omijają większość popularnych portali bo nie mają nerwów. Najlepiej zrobisz jak będąc przy okazji obok stajni szkółki albo stadniny zapytasz o prace albo roześlesz zapytania wprost na maile znanych sobie stajni. Przy koniach pracy nigdy nie brakuje. Piszesz ze kontakt urywa sie bezpowrotnie przy kwesti finansowej po rozmowie kwalifikacyjnej. Ty te rozmowy przez tel prowadzisz? bo wiesz, stadniny nie mam ale telefonicznie bym nie zatrudnila, za to pare osob mi się już przewinęło gdy przyszli i zapytali sami. Nie ma takiej jakby rozmowy. Rozmowa kwalifikacyjna jest albo nie jest. A jeśli odbierasz telefon i w drugim zdaniu pytasz ile mi pan/pani zapłaci to się nie dziw. (2016/03/16 06:39)