Problem z biodrami w galopie! Co zrobić?!

/ 2 odpowiedzi
Ostatnio przeniosłam się do nowej stajni, był galop, bo trener mnie "testował" jakkolwiek to zabrzmi. I w tamtej stajni wszystko było ok z wysiadywaniem, ale ja czułam, że coś nie gra i mam problem z pchaniem konia, bo tak praktycznie to nie klepę w siodło, nie odklejam się od niego, ale zamiast biodrami leciutko pracować to pracuje bardziej kręgosłupem, jestem sztywna, zamiast bioderkami pracować. Ktoś pomoże? Jakiś filmik macie na popatrzenie?
Olivka125

Miałam tak za każdym razem, kiedy się przenosiłem, albo jeździłam w nowym miejscu. Wydaje mi się, że musisz się po prostu przyzwyczaić :) Każdy koń jest inaczej zbudowany, ma inny chód, a jeśli chodzi o stajnię, to każda ma inne podłoże na padoku/hali. Np. Zaczęłam jakiś czas temu jazdę w jednej stajni, gdzie dostawałam ciągle tego samego konia. Normalnie w galopie trzymałam się b. dobrze, a na niej potwornie mnie wybijało i wgl. Później dowiedziałam się, że ta klacz jest po prostu twarda w kręgosłupie i dlatego tak chodzi. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia :) mam nadizeję, że pomogłam, (2015/01/06 09:47)

Dominika koniara

To jestem akurat ja, mam nadzieję, że pomogłam ;) :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1585273965041062&id=100006754208578&_rdr (2015/01/06 13:34)

Gorąca piątka