Problem z popręgiem

/ 8 odpowiedzi
Witajcie. Zakladam ten wątek 3 godziny przed jazdą. Mam problem bo kupilam sobie rekawiczki jezdzieckie sa z zamszu i nie wiem czy bede umiała podciągnącw nich popręg. Nie jezdzilam nigdy w rekawiczkach i pytam sie czy z konia ( nie z ziemi bo z ziemi to dziurke widze tylko z konia) bede umiala wsadzic do dziurki ten metalowy jezyczek bo chyba nikt nie bedzie na mnie czekal az zdejmę rekawiczke i wsadze do dziurki. Prosze napiszcie mi bo nie wiem czy wyczuje w rekawiczkach gdzie jest dziurka. A co jak nie wloze to cale siodo mi zleci jeszcze przy galopie.  
Hrenna

Większych problemów nie było? -.-A rozwiązaniem jest ciągnąć aż się trafi w dziurkę całe halo, albo zdjąć rękawiczkę, bo raczej minuty Ci to nie zajmie... (2014/04/18 16:17)

siskiss

Większych problemów nie było? -.-A rozwiązaniem jest ciągnąć aż się trafi w dziurkę całe halo, albo zdjąć rękawiczkę, bo raczej minuty Ci to nie zajmie...

No słuchaj czytasz mi w myślach :D Na serio nie ma większych problemów? Podciągnięcie popręgu to kwestia minuty... (2014/04/18 17:22)

Agniecha100

Większych problemów nie było? -.-A rozwiązaniem jest ciągnąć aż się trafi w dziurkę całe halo, albo zdjąć rękawiczkę, bo raczej minuty Ci to nie zajmie...

No słuchaj czytasz mi w myślach :D Na serio nie ma większych problemów? Podciągnięcie popręgu to kwestia minuty...

Nie musicie być od razu takie dla niej, boże pyta i co z tego? Jak wam się to pytanie wydaje głupie to po co opowiadacie? Ludzie normalnie masakra... 
A co do popręgu to spokojnie dasz radę :P Ewentualnie ściągnij rękawiczki i już :>  (2014/04/19 21:47)

natalia30

Dzieki ze wreszcie ktos normalnie napisal bo 2 wyzsze odpowiedzi sa troche niemile po to jesr forum zeby sie pytac (2014/04/20 08:18)

natalia30

Dzieki ze wreszcie ktos normalnie napisal bo 2 wyzsze odpowiedzi sa troche niemile po to jesr forum zeby sie pytac (2014/04/20 08:18)

Hrenna

Ale na takie pytanie, raczej sama zdołasz sobie odpowiedzieć, bo nie widzę nic trudnego i skomplikowanego w tym, że podpiąć popręg w rękawiczkach... I tak forum jest po to żeby sie pytać, ale nie po to, żeby zadawać DEBILNE (bo inaczej tego nazwać nie mogę) pytania, i czekać aż ktoś Ci powie tak oczywistą rzecz, że nawet 5 letnie dziecko by wiedziało co zrobić, żeby było dobrze i wygodnie.I tak, odpowiedziałam Ci na pytanie, jeżeli nie zauważyłaś, po czym Agniecha100 napisała to samo co ja także nie wiem, czy ludzie tutaj są ułomni, upośledzeni czy myslący inaczej...Pozdrawiam. (2014/04/20 09:57)

siskiss

Ale na takie pytanie, raczej sama zdołasz sobie odpowiedzieć, bo nie widzę nic trudnego i skomplikowanego w tym, że podpiąć popręg w rękawiczkach... I tak forum jest po to żeby sie pytać, ale nie po to, żeby zadawać DEBILNE (bo inaczej tego nazwać nie mogę) pytania, i czekać aż ktoś Ci powie tak oczywistą rzecz, że nawet 5 letnie dziecko by wiedziało co zrobić, żeby było dobrze i wygodnie.I tak, odpowiedziałam Ci na pytanie, jeżeli nie zauważyłaś, po czym Agniecha100 napisała to samo co ja także nie wiem, czy ludzie tutaj są ułomni, upośledzeni czy myslący inaczej...Pozdrawiam.

Ja napisałam jak Ty, a nie Agniecha100 :D (2014/04/20 10:29)

siskiss

Słuchajcie, czy naprawdę trzeba pisać wątki na forum o podciąganiu popręgu ? Przecież, to nawet instruktor tłumaczy jak się to robi. Po drugie: Jeżeli podciągam popręg w rękawiczkach, ale nie umiem, bo mi się w ręce wszystko ślizga, to ściągam rękawiczki ! To jest normalne ludzie i nie trzeba tutaj żadnej, powtarzam żadnej filozofii.
Pozdrawiam (2014/04/20 10:31)