Programy o jeździectwie w TV

/ 5 odpowiedzi
Znacie jakieś programy o jeździe konnej (lub koniach), które można oglądać w telewizji (jak np.Top Gear o motoryzacji)? Słyszałam kiedyś o czymś takim jak "Jeździecka środa", czy coś takiego istnieje?
Jeżeli znacie odpowiedź na moje pytanie będę wdzięczna za godziny emisji i program, na jakim są nadawane.
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
sloniecko

Ja mam ClassHorse TV. Na pewno jest w Cyfrowym Polsacie :)Niestety po włosku -,-Czasem tez trafi się jeździectwo na Eurosporcie, ale częściej na TVP Sport.Co do kanału włoskiego... Od skoków, przez reining, do jeździectwa naturalnego. Naprawdę wiele ciekawych transmisji. Szkoda, że nic nie rozumiem :/ Mimo to, miło się patrzy. (2013/12/27 15:58)

Honeonna

Ja po oglądaniu od dobrego roku Class Horse TV jestem pod wrażeniem tego kanału, pokazywali już chyba wszystko, co można zrobić z koniem. Mają nawet "Horse Academy", jakiś rodzaj jeździeckiego teleturnieju, z zasad którego rozumiem tylko tyle, że ma jakieś eliminacje i ktoś w trakcie odpada :) Nawet reklamy często są końskie. Jak się popatrzy na taką http://www.youtube.com/watch?v=c3_pvGdeX9E albo taką http://www.youtube.com/watch?v=6aLOItM1NmQ  czy taką http://www.youtube.com/watch?v=oiT2CYghf-8  reklamę, to aż czasami człowiek się dziwi, że celem jest tylko wciśnięcie nam koszuli czy bryczesów.

Jest jeszcze Teleippica, też włoskie, ale nie oglądałam za wiele. Kiedy akurat patrzyłam, leciały głównie wyścigi. Czasami się coś trafi na arabskich sportowych, w stylu Dubai Sport i Saudi Sport, ale raczej rzadko i jeśli już, to leci to, w czym mają szanse, czyli wyścigi, rajdy, pokazy arabskie i skoki. Oczywiście czasami Eurosport (W tę sobotę o 22:29 magazyn wyścigów konnych. Dwadzieścia minut, ale zawsze.). Na TVP Sport był "Dzień na wyścigach", ale sezon na Służewcu już się skończył, więc niezbyt jest teraz co pokazywać. Ostatnio też puścili Cavaliadę, więc zawsze warto popatrzeć, czy nie transmitują konkretnej imprezy.

Nic się nie martwcie, osobiście zadbam o to, żebyśmy mieli własny jeździecki kanał z sensownym komentarzem na zawodach, ciekawą ramówką i najlepiej jeszcze za darmo dla wszystkich. Muszę się tylko wdrapać na szczyt listy najbogatszych, potem już będzie z górki... 
(2013/12/27 18:44)

koniara559

ja sama oglądam WEDNESDAY SELECTION wtedy są tam zawody i riders club<33   na eurosporcie. to są te środy o które pytałaś:) (2014/01/09 22:10)

emolkaa

Poprzedniczki już odpowiedziały. Ja dodam od siebie, że w tą sobotę (11.01.14r) o godz 16.20 na TVP1 będzie odcinek Okrasy w Stadzie Ogierów Białka :) (2014/01/10 14:54)

Cavallino

Dziewczyny, niestety już mnie ubiegły ,polegam obejrzeć właśnie te jeździeckie środy. 

Muszę Cię też zmartwić ,że oprócz tego powyższego programu nie ma żadnych konskich, w naszej polskiej telewizji. Czasami na ES trafi się jakaś transmisja z zawodów lub, podczas sezonu wyścigowego, na TVP1 są emisje z wyścigów na Służewcu. 

Czasami też lecą jakieś filmy o koniach, ale niestety "czasami:. W TV jest mnóstwo  nudnych filmów typu "M jak Miłość" ,a nie mogą puścić jakiegoś o koniach. 

(2014/01/10 15:14)

Gorąca piątka