Proszę o opinię na temat miejsc do nauki jazdy w Warszawie

/ 5 odpowiedzi
Witam. Prośba jak w tytule o bieżące opinie na temat miejsc do nauki jazdy w Warszawie. Które ze stajni/ klubów obecnie byście polecali? A może moglibyście podać konkretnych instruktorów, których cenicie/lubicie. Chodzi o naukę początkową dla osoby dorosłej, w miejscu przyjaznym dla kursanta i konia:). Dziękuję.
orion56

Ja polecam najsłynniejszy klub: Klub Poland Park. (2013/07/01 15:13)

amazonka91

Wiele dobrego słyszałam o Chrobrym na Żoliborzu. Cena może i wygórowana, jeśli chodzi o godzinę jazdy, ale jest na naprawdę wysokim poziomie.

Do poczytania post o wyborze szkółki jeździeckiej http://horse24.pl/rekreacja/jazda-konna/art,156,szkolka-jezdziecka-jak-wybrac-wlasciwa.html (2013/07/08 10:54)

Natkers

ja polecam stajnie za warszawą.
-stajnia besthorses -jeżdżę tam już ze 4 lata ale instruktorzy dość często się zmieniają ale atmosfera jest fajna :)) 45zł/h
-stajnia sawanka - jazdy są profesjonalne, podejście do koni super :) teraz zdrożały jazdy do 70zł/h ale w karnecie wychodzi 55zł/h

poland park ostatnio się pogorszył :( a poza tym są tam może ze 3 duże konie i strasznie drogo. (2013/07/10 19:33)

skocznakoniara

właściwie mam ten sam problem, zrobiłam dużą przerwę w jeździe konnej z powodu braku czasu i teraz zamierzam polepszyć swoje umiejętności. Ostatnio byłam w stajni Jackowo i właściwie podobało mi sie tam ale to moja pierwsza lekcja tam i jestem ciekawa czy polecacie ten ośrodek.dodam że mam 12, prawie 13 lat.  Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. :D   (2013/10/28 19:43)

użytkownik36656

polecam szwadron w starej miłosnej:)    mój ulubiony instruktor to pan Piotr Skwira (2013/10/28 19:54)

Gorąca piątka