Pytania na Brązową Odznakę Jeżdziecką

/ 3 odpowiedzi
Gdzie można znależć pytania na Brązową Odznakę Jeżdziecką ?   Na stronie PZJ  już szukałam i nie znalazłam. Za każdą odpowiedż dziękuje.
Patison00

Pytania są tutaj -> http://www.pzj.pl/sites/default/files/przepisy/braz_nowe_pytania.pdf  Też się przygotowuję, żeby w tym roku zdawać ;) (2015/01/22 20:21)

AgataC

Dziękuje (2015/01/22 20:28)

EESS

Jestem autorką pytań do Brązowej Odznaki Rajdowej ale zarówno pytania jak i cała procedura czekają na ostateczną akceptację. Długi czas oczekiwania jest spowodowany zmianami w zarządzie PZJ oraz rozpisaniem konkursów na menadżerów i trenerów poszczególnych dyscyplin.Jeżeli idea odznak jeździeckich zostanie utrzymana, to oczekująca wersja Brązowej Odznaki Rajdowej będzie musiala być zaakceptowana przez nowego menadżera dyscypliny. Takie informacje usłyszałam kilka dni temu. Aktualnie pytania nie są dostępne natomiast mogę powiedzieć, że są one oparte na pytaniach wymaganych do Brązowej Odznaki z tą różnicą, że usunięto część pytań dotyczących szczegółów dyscypliny skoków a wprowadzono pytania typowo rajdowe. (2015/01/27 20:19)

Gorąca piątka