Prezenty dla koniarzy.

/ 27 odpowiedzi
MirkaNi

Podbijam wątek :) Moja siostra jeździ konno i prosiłabym o doradzenie, co dać jej na urodziny? Chciałabym kupić coś, co ma związek właśnie z końmi, ale sprzęt jeździecki odpada, ponieważ ja osobiście kompletnie nie znam się na tym, a nie chciałabym kupić czegoś kiepskiego. Zabawki także odpadają. Z kolei z książek, Heartland przeczytała w całości, a takich o rasach koni / pielęgnacji i innych w tym stylu już ma sporo. Macie może jakiś pomysł? Bądź też znacie jakieś strony, które oferują coś, co mogłoby stać się prezentem? Myślałam nad koszulką, ale nie udało mi się do tej pory znaleźć niczego sensownego w sklepach. Pytam tutaj, ponieważ pewnie wiecie gdzie szukać, w przeciwieństwie do mnie ;) (2017/08/30 18:03)

MirkaNi

Podbijam wątek :) Moja siostra jeździ konno i prosiłabym o doradzenie, co dać jej na urodziny? Chciałabym kupić coś, co ma związek właśnie z końmi, ale sprzęt jeździecki odpada, ponieważ ja osobiście kompletnie nie znam się na tym, a nie chciałabym kupić czegoś kiepskiego. Zabawki także odpadają. Z kolei z książek, Heartland przeczytała w całości, a takich o rasach koni / pielęgnacji i innych w tym stylu już ma sporo. Macie może jakiś pomysł? Bądź też znacie jakieś strony, które oferują coś, co mogłoby stać się prezentem? Myślałam nad koszulką, ale nie udało mi się do tej pory znaleźć niczego sensownego w sklepach. Pytam tutaj, ponieważ pewnie wiecie gdzie szukać, w przeciwieństwie do mnie ;) (2017/08/30 18:04)