Rancho Pcim opinia

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Wybrałam się na turnus 3 zimowy i pewnie moja opinia zostanie zhejtowana ale kilka osób nie straci pieniędzy tak jak ja.
Więc tak: Gdy przyjechaliśmy to atmosfera była świetna. Witali nas miło, wszyscy byli mili i fajni. Już 2 dnia wszystko się zmieniło, ale to opowiem na końcu.
Miały być atrakcje takie jak:
- kulig z ogniskiem
-Zabawy śnieżne
-Możliwość wyjazdu na stok narciarski
-Przejażdżki skuterem śnieżnym
-
chrzest i pasowanie na jeźdźca
-
konkurs na najlepszego jeźdźca obozu
-
zajęcia z woltyżerki
-
jazda "na oklep"
-
nauka lonżowania
-
podstawy powożenia
-
podstawy jazdy w stylu western
-
dyżury w stajni
-
pomoc w zabiegach weterynaryjnych i kowalskich
-
pokazy  ujeżdżeniowe i skokowe
-
nauka prezentacji koni
-n
agrywanie i analizowanie jazd
-
pogadanki przy kominku
-
wieczory przy ognisku z gitarą i pieczeniem kiełbasek
Jedyne co z tego mieliśmy to
-jazda na oklep (tylko na hucułach)
-5 minutowy kulig
-Ognisko.
-Zawody między pokojowe ale tylko dla rekreacji. Jedyne zawody też dla sportu to na czysty pokój. Nagrodami były SKARPETKI.
Porcje jedzenia były aż straszne! Tylko śniadanie i kolacja były w miarę. Zawsze zapamiętam ten obiad: 2 racuchy lub 2 ziemniaki i łyżka gulaszu.
Pokoje hmm mieliśmy prysznic z takim strumieniem, że mrówki by nie spłynęły do kanału! Siedzieliśmy  po 7 godzin w pokoju i się nudziłyśmy! Jedna dziewczyna rozcięła łuk brwiowy, a oni nawet nie zareagowali.. tylko odkazili i plasterek nalepili chociaż było widać że to jest do szycia. Zero organizacji. ''Pogadanki przy kominku'' to były 2 godzinne nudne wykłady z których większość podstępem uciekała.
Dziękuję za takie ferie.
Madzia2001

Ah i prawie zapomniałam. Kulig i pony games to miały być ATRAKCJE co nie? A nie ZAMIAST Jazdy :) (2015/02/22 11:32)

misio

Straszne i ferie zmarnowane ale nie napisałąś jacy byli drugiego dnia. (2015/03/03 16:19)

Madzia2001

Ah zapomniałam. Tacy hmm.. Tylko opiekunka pani Monika została fajna i miła a inni.. nie dało się negocjować a instruktorka brak szacunku wogóle opiekunki były od niej starsze a ona yhh po prostu uważała się za lepszą od nich a od obozowiczów nie chciała słyszeć że tego konia mieć NIE MOGĄ bo np mają problemy z plecami a ona im daje konia na którym się nie da (2015/03/05 16:29)

stajniadorado

to ja zapraszam na wakacje do Stajni Dorado
by zasiegnać jezyka podam liste młodziezy ,która moze wystawic opinie,,, (2015/03/06 07:16)

Madzia2001

Niestety dla mnie o wieeele za daleko :/ (2015/03/13 18:55)

krzyszjak

To niezłe ranczo :D
Masakra, jak można prowadzić biznes z takim podejściem.
Jakby mi dzieci powiedziały, że takie były ferie, to bym zmasakrował ten przybytek razem z właścicielami. (2016/12/19 02:16)

Gorąca piątka