Ranczo hajnos

/ 2 odpowiedzi
pomóżcie nic nie wiem o tym ośrodku a jade tam na obóz
napiszcie co wiecie plisssssssssss
Jakie sa tam konie ? instruktorzy i warunki i czy jest duzo skoków na jazdach ( SPORTOWYCH ) ???????

JSikorska

Byłam na tym obozie rok temu i, szczerze, bardzo chętnie jeszcze tam wrócę. Też byłam na sportowym, ale dokupiłam sobie jeszcze trzecią godzinę jazdy dziennie w sumie więc miałam 3, ale instruktorka niezbyt patrzy na zegarek, więc często wychodziło ok. 4-5 godzin jazdy dziennie. Na szczęście byłam jedyną ze sportowymi jazdami więc nikt się nie gonił. Po 2 pierwszych dniach nie umiałam wstać z łóżka. Treningi bardzo intensywne, pani Wiola zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Miałam np. rano skoki, po południu ujeżdżenie, wieczorem znowu skoki. Następnego dnia na odwrót. Byłam też 2 razy z grupą w terenie. Konie świetne, jak dla mnie to wszystkie sportówki, super przygotowane, startują w zawodach. Dostajesz jednego konia pod opiekę, ale czasami dostajesz jakiegoś bardziej wyszkolonego w danej dyscyplinie, np. jak jest ujeżdżenie to jeździsz na Coco 117, a jak skoki to na innym. Właściciele i instruktorka fantastyczni. Jak chcesz się czegoś nowego nauczyć to polecam. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, odpowiem. (2014/05/12 19:29)

Julka2002

Strasznie Ci dziękuje za odpowiedź . A było WKKW bo na stronie jest napisane że będzie ? (2014/07/07 11:26)