Rękawice do jazdy konnej

/ 32 odpowiedzi
matrixx

u mojej kuzynki w podstawówce średnią poniżej 5.0 miały dwie osoby i to nieznacznie, także 5.09 jakoś wybitną średnią nie jest, tym bardziej, że tak każdemu stawiają iątki lub szóstki za koniec za nic... za frekwencję chyba :D Tak samo jak w gimnazjum, bo życie i nauka zaczyna się dopiero w licem, zwłaszcza jak ktoś pójdzie do dobrego LICEUM na poziomie, gdzie wymagają, wymagają i jeszcze raz wymagają, a nie stawiają 5 za wierszyk. Także za parę ładnych lat odezwij się i pochwal się średnią z liceum ;))

pozdrawiam! (2012/12/12 18:08)

użytkownik30267

w decathlonie są renkawiczki też w nich ciepło ale drogie troche (2012/12/29 09:26)

karina660

w decathlonie są fajne ja narazie mam letnie trochę drogie muszę sobię kupić jeszcze zimowe wiem że są dużo tańsze (2012/12/29 09:57)

iwona88

Ja przez długi czas przerabiałam historię zmieniania tanich rekawiczek,

w koncu zainwestowalam i te mam od kilku miesiecy te rękawiczki

i jestem zadowolna, nawet szwy sie nie poluzowały, ale tutaj po prostu cena i idaca za nią jakosc robi swoje.

(2014/02/20 21:10)

patrycja64

Nie jestem przekonana ale skórkowe raczej się nie nadadzą :D coś o tym wiem...

Natomiast powinnaś zajrzeć na www.PIEKOUR.pl tam może coś znajdziesz tańszego i dobrego. Ja osobiście mówię że tak jak  Oczy Nocy kupowałam w Decathlon za podajże 15 złotych i są bardzo dobre. Jeśli chodzi o zimę no, nie zawsze się sprawdzają bo nie raz mi paluchy wymarzły ;P. Ale tak jak Oczy Nocy też wkładam zwykłe rękawiczki pod te do jazdy konnej i całkiem dobrze jest i ciepło.Pozdrawiam *.* / Patuśka Xd ;^^

(2014/02/21 08:21)

Fran09p

Dobre rękawiczki to podstawa:) Ja trochę zaszalałam i kupiłam rękawiczki Roeckl http://www.sprzetjezdziecki.com/roeckl-m-1.html białe, w składzie mają Lycre i można w nich korzystać z ekranów dotykowych, wypas. Mają też kryształki Swarovskiego:p Uważam, że to świetny prezent dla koniary (2016/05/24 22:36)

Gorąca piątka