Rękawiczki jak je wybrać!

/ 5 odpowiedzi
Byłam w sklepie nie mogę wybrać rękawiczek są niewygodne ale ślizgają mi się wodze niedługo lato i czy warto czy ręce mi się spocą?
KaskaK

Dobrze kupic rekawiczki bo inaczej mozesz sobie poogcierac palce ;) (2014/03/27 14:34)

Oczy Nocy

Zastanów się czy rękawiczki są Ci w ogóle potrzebne, ja nigdy nie jeździłam w rękawiczkach (oprócz zimy), miałam ale było mi niewygodnie i zdejmowałam je. I nigdy nie miałam problemu poobcieranych palcy (2014/03/28 12:25)

siskiss

Powiem tak, coraz częściej zastanawiam się nad kupnem rękawiczek.. palce zaczynają mi się obcierać :/ Ale musisz się zastanowić czy na pewno są Ci potrzebne.
Np. ile razy w tygodniu jeździsz, jak długo jeździsz (godzina, dwie ? ), jeździsz w tereny ?
Bardzo poważnie się nad tym zastanawiam z uwagi na to, że jeżdżę na rajdy, w 2 razy w tygodniu.
Natomiast jeżeli nie jeździsz często, np. raz w tygodni po 30 min. albo godzinę, to myślę, że się nie opłaca z uwagi na to, że takie "obtarcia" jesteś w stanie przeżyć, a cena niektórych rękawiczek powoduja u mnie zawał serca ;) (2014/03/28 18:29)

siskiss

że jeżdżę na rajdy, w 2 razy w tygodniu.

miałam na myśli, że jeżdżę dwa razy w tygodniu, a nie dwa razy w tygodniu rajdy ;) (2014/03/28 18:30)

Hippika

Jeśli masz gumowe wodze to rękawiczki są zbędne. Jeśli nie to raczej konieczne. Ja potrafiłam sobie w godzinę obetrzeć palce prawie do krwi więc, to wszystko też zależy od tego jaką masz skórę.  (2014/03/28 21:27)