Robienie zdjęć i filmów w stadninach.

/ 10 odpowiedzi
Mam pytanie czy w waszej stajni można robić zdjecia lub nagrywać filmy?Bo to zależy od właścicieli.Aha I JESZCZE JEDNO PYTANIE czy najnowszy program windows movie maker(nie wiem czy się tak pisze , a nie che mi się sprawdzać) , ale mam nadzieje , ze wiecie o co chodzi jest dobry.Sony wegas , ale nie chcem by był napchany możliwościami tylko w miarę prosty i schludnyfilmik.A sony wegas (czy jak tam się pisze) jest płatny?
Oczy Nocy

We wszystkich stajniach które znam można robić zdjęcia i nagrywać filmy, gdyby nie można było tego robić podejrzewałabym że właściciel ma coś do ukrycia.
Co do programu to tego akurat nie znam. (2012/02/27 22:51)

PaulinaKatarzyna

ja mam windows movie maker 2010 i jest mojim zdaniem fantastyczny, naprawde sie nadaje do super filmow po szperaj na youtube, co do sony wegas pakiet podstawowy kosztuje ok.250zl a zaawansowany ok.900zl

A wracajac do stadniny, to u mnie pozwalaja robic i zdjecia i filmy. ;)

(2012/02/27 23:03)

emolkaa

W mojej stajni nie dość, że pozwalają, to jeszcze czasem nagrywają filmiki i robią zdjęcia jak jeździmy - wtedy lepiej się widzi swoje błędy ;) (2012/02/28 13:46)

użytkownik19437

Ja spotkałam się z pewną stajnią gdzie sesja zdjęciowa była ofertą... płatną oczywiście... czy wy też się kiedyś z tym spotkaliście.? (2012/02/28 13:54)

buba

W każdej stadninie można robić zdjęcia i nagrywać filmiki!Bez obawy na pewno nikt się na Ciebie nie zezłości to nic złego , że chcesz mieć pamiątkę  z jazdy;) (2012/02/28 14:30)

wedelka

U nas pani jeszcze mówi, że nagrywanie to bardzo dobry pomysł, bo możesz zobaczyć co źle robisz i to poprawić :D (2012/02/28 15:20)

jestemzlasu

A czy ów profesjonalny fotograf zawsze umieszcza swój podpis na środku zdjęcia?

A nie, przepraszam, przejrzałam więcej - umieszcza go w losowo wybranym miejscu. (2012/02/29 12:47)

sotniax2

A czy ów profesjonalny fotograf zawsze umieszcza swój podpis na środku zdjęcia?

A nie, przepraszam, przejrzałam więcej - umieszcza go w losowo wybranym miejscu.

Wiesz, od pewnego czasu po Twoich postach można wywnioskować że masz ze sobą jakiś problem..Nie wiem czym to jest spowodowane, czy masz alergie na ludzi, czy zjada Cię zazdrość, czy po prostu lubisz być **** i dogryzać wszystkim dookoła. ale mniejsza  o to, nie rozumiem tylko po co odwiedzasz takie portale, ale właśnie chyba przez powody wymienione wyżej.
BTW ów profesjonalny fotograf może sobie umieszczać podpisy gdzie chce, ma do tego pełne, niepodważalne prawo. Ów fotograf ukończył studia graficzne ze specjalizacją fotografii, ów fotograf od dłuższego czasu zarabia na życie robiąc zdjęcia.Pozdrawiam. (2012/02/29 15:40)

jestemzlasu

Rozgryzłaś mnie. Mam ze sobą masę problemów, mam alergię na proszek do prania i lubię być czterema gwiazdkami. Odwiedzam ten portal bo lubię.

To, że ktoś jest profesjonalnym fotografem nie oznacza, że nie mogę mieć na temat jego zdjęć zdania. Nie ujmuję mu prawa do robienia z własnymi zdjęciami co mu się żywnie podoba. Pozwolę sobie jedynie wyrazić opinię, że podpis umieszczony na środku zdjęcia psuje mi jego odbiór.
Niech zarabia na życie, życzę mu samych sukcesów. U mnie by nie zarobił, ale to nie znaczy, że innym się mają jego zdjęcia nie podobać.

Życzę większego dystansu w podejściu do życia, a do forum zwłaszcza. Pozdrawiam. (2012/02/29 15:59)

Gorąca piątka