Secretariat, Seabiscuit - filmy

/ 8 odpowiedzi
Ostatnio przeszukuję internet oczekując na znalezienie filmów "Niezwyciężony Secretariat" i "Niepokonany Seabiscuit". Wie ktoś gdzie można obejrzeć je za darmo? Mogą być z limitem. Secretariata zaczęłam oglądać i wszystko działało w tym tygodniu na ekino, a wczoraj nie umiałam załączyć no i obejrzałam "Ruffian". I drugie pytanie: Znacie jakieś jeszcze ciekawe historie koni? Zaznaczam, że widziałam: "Czarny Rumak", "Mustang z Dzikiej Doliny", część "Ostatniej przeszkody" i początek "Zaklinacza Koni". Znacie coś jeszcze wartego polcenia?
sloniecko

Jeszcze widziałam Flickę ;) (2013/09/07 10:52)

kiwi

Poszukaj na cda.pl , tam są filmy bez limitów. Polecam "Czarny Książę", "Hidalgo Ocean ognia" i "Zaklinacz koni" :) (2013/09/07 17:44)

Anne

Ja polecam film "Ostatnia Przeszkoda" lub "Skok po Marzenia" i fajny jest jeszcze "Karino" i "Czas Wojny".c; (2013/09/07 20:03)

dodka89

kinoman.tv tam masz filmy bez limitu i obydwa te filmy tam znajdziesz. A Flicke oglądałaś wszystkie 3 części ? Jeszcze jest film "Shergar" , "phar lap" (2014/02/12 09:35)

johhny

obejrzysz na zalukaj.pl (2014/02/14 20:21)

patrycja64

Tak, wszystkie filmy możesz obejrzeć na www.polskie-torrenty.pl z tym że nie zawsze jest bo nie każdy wrzuci na stronkę. Za darmo pobierasz jak się ściągnie zgrywasz na USB i podłączasz do dekodera i odtwarzasz albo zgrywasz na płytę i wkładasz na DVD. Fakt, czasami ściąga się 1 godzinkę a czasami  2 dni w zależności ile jest seedów ( osób które to ściągają) (2014/02/20 18:41)

Ewenka

Może serial 'zaklinacze koni', jest i w tv ,i w necie, ale nie ogladalam jeszcze (2014/03/07 10:19)