Seven Games

/ 3 odpowiedzi
Witam. Mam takie pytanie: czy w Seven Games trzeba wykonać od razu wszystkie zabawy, czy na przykład trzeba je wykonywać po kolej, gdy opanuje się jedna przechodzi się do drugiej? Jak długo stosować tą technikę?
Szary Pielgrzym

Trzeba wykonywać jedna po drugiej , jak opanujesz dobrze jedną , zaczynasz następną ,nie wcześniej . Czy chodzi Ci o czas jaki zajmie pełne wyszkolenie konia ? Tego nie da się określić , ponieważ zależy to od konia , jeden poddaje się szkoleniu wolniej , drugi szybciej , od tego czy będziesz w prawidłowy sposób wykonywał te ćwiczenia . Wskazana była by pomoc kogoś doświadczonego w tym temacie .

(2014/08/05 22:00)

macieku2001

Aha, ale czy wszystkie zabawy mam wykonać jednego dnia, czy mogę rozłożyć je sobie na kilka dni? (2014/08/06 07:05)

Szary Pielgrzym

Ćwiczenia rozłożyć na parę dni , tygodni. W każdym z z siedmiu gier, ćwiczeń uczmy konia nowych umiejętność . Zabawa pierwsza , zabawa w przyjaźń ,celem tego ćwiczenia jest zdobycie zaufania konia czyli możliwością dotykania go dosłownie w każdym miejscu jego ciała za pomocą ręki , patyka , liny , itp. koń ma nam ufać , a nie uważać za drapieżnika . Zabawa druga , zabawa w jeża , koń ustępuje od nacisku. W końskiej hierarchii koń który ustępuje jest niżej w hierarchii stadnej , to samo tyczy się zespołu człowiek koń , następne zabawy, ćwiczenia wykonujemy dopiero po perfekcyjnym opanowaniu przez konia poprzednich ćwiczeń . Opisy ćwiczeń są dostępne w internecie . Niestaranne ,niewłaściwe wykonywanie tych gier może przynieść skutki odwrotne o zamierzonych .

(2014/08/06 21:50)

Gorąca piątka