Sklep ze sprzętem jeździeckim Lublin

/ 7 odpowiedzi
Znacie jakieś dobre sklepy ze sprzętem jeździeckim w Lublinie? Ja słyszałam, że bardzo fajny jest Akcesoria Jeździeckie, ale chciałabym zebrać więcej opinii :)
chmura

hej,

chyba najlepiej samemu odwiedzić sklep i ocenić sobie :) ,

pozdrawiam, (2015/06/10 08:15)

dana-koza

Ja w sklepie jeździeckie akcesoria kupiłam siodło. Mają spory wybór, w sumie jest w czym przebierać. Także myślę, że na pewno warto zajrzeć do tego sklepu : )
Pozdrawiam! (2015/06/11 14:07)

Tula

A co to za sklep "jeździeckie akcesoria". Ja znam ten z Lkj-tu, z jasnej i z Narutowicza no i Decatlon - więcej w Lublinie nie ma. (2015/06/17 15:57)

Patka85

Jest to sklep Romar z ul. Jasnej 7 i ul. Ciepłej 7. Dziwne że o nich wcześniej nie słyszałaś. Dośść znane w branży (2015/08/04 12:51)

karostach

Witaj,jeśli chodzi o wymieniony sklep, to mogę powiedzieć tylko jedno - polecam. Serio. Spoko obsługa, można tam znaleźć dosłownie wszystko czego tylko potrzebujesz (przynajmniej mi się do tej pory nie zdarzyło, że nie mieli tego czego szukałam;p) Generalnie fajnie i warto tam zawitać. Pozdrawiam. (2015/08/24 09:59)

Fran09p

A ten sklep ma stronę internetową? Ostatnio przerzuciłam się na zakupy internetowe, nawet jeśli chodzi o artykuły jeździeckie. Ostatnio kupowałam tu http://www.sprzetjezdziecki.com/artykuly-jezdzieckie-c-27_28.html i byłam zadowolona. W Warszawie jest sporo opcji na zakupy takiego sprzętu stacjonarnie ale zakupy internetowe są tak wygodne że już raczej z nich nie zrezygnuję (2016/07/17 13:37)