SPRZEDAM SIODŁO

Siodło PRESTIGE SILVER STAR + strzemiona Prestige Silk + puśliska

 więcej zdjęć ---> http://olx.pl/oferta/siodlo-prestige-silver-star-strzemiona-prestige-silk-pusliska-CID767-IDgjgPh.html

 

Do sprzedania posiadam siodło Prestige Silver Star rozmiar 18. Jest to siodło, którego renomy nie trzeba podkreślać. Siodło allround'owe, jednakże producent zaznacza również profil skokowy. Wykonane z wysokiej klasy skóry bydlęcej bardzo przyjemnej w dotyku i użytkowaniu. Przez cały czas użytkowania konserwowane środkami zalecanymi przez producenta w tym w tym smarem do skóry Curium Balsam. Siodło nigdy nie widziało zimy, okres użytkowania zamykał się w trakcie wakacji. Siodło użytkowane rekreacyjnie, bardzo krótko (ok. 3-4 miesięcy) ze względu na kontuzję i zakończenie przygody z tym sportem. Niezniszczone, posiada drobne rysy pod tybinką wynikłe z zakładania popręgu. Skóra nie wytarta, zachowała jeszcze matową powłokę pamiętającą sklep. Do siodła dołączony zostaje oryginalny pokrowiec Prestige.

Do siodła dodaję puśliska Prestige A17, używane, ze śladami normalnego użytkowania. Są one wykonane z tworzywa sztucznego z elastycznym wkładem, na zewnątrz obszyte wysokojakościową skórą. Sprzączki dodatkowo wzmacniane przed przedarciem metalowymi okuciami.

Komplet zamykają również najwyższej jakości strzemiona Prestige A30 Silk. Wykonane w całości z tworzywa sztucznego posiadają system szybkiej wymiany wkładek na letnie-gumowe lub zimowe- metalowe umożliwiające jazdę w ubłoconych butach. Strzemiona oddaję w oryginalnej walizeczce Prestige. O ile siodło posiada małe oznaki użytkowania, jakość strzemion określiłbym jako sklepowa. 

Cały komplet kupiony za ok. 7000zł w Equishop w Katowicach.


Cena za jaką z chęcią oddam zestaw 5200zł z możliwością negocjacji ; )

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i obejrzenia siodła przed kupnem.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Gorąca piątka