Srebrna odznaka jeździecka w Zbrosławicach

/ 2 odpowiedzi
Witajcie.Mam do Was pytanko: czy ktoś z Was zna konie ze Zbrosławic? Chodzi o srebrną odznakę jeździecką i konia do przodu - czy jest tam taki?
użytkownik13426

Ahahaha... dobre.. w Zbrosach koń do przodu :D
Tam... to jedynie może Markiza, z nią rady idzie dać jak się ją pozna na kilku treningach, ale reszta... nie wypowiem się na temat innych koni. Fakt, ludzie zdają na nich, ale widziałam jak tuż przed odznaką próbują te konie pchać na rozprężalni i nic z tego, albo inny co kopie wszystko co napotka na drodze i wypraszają go z rozprężalni bez możliwości rozgrzania konia tuż przed zdawaniem. Nie no... Markiza może być, ale trzeba ją sobie wyprosić na treningi i będzie OK.
Wszystkich koni tam nie znam, ale wiele poznałam pod sobą, widziałam pod innymi i dlatego mogę jakoś ocenić i myślę, że w miarę pomóc.
Powodzenia! (2014/11/06 20:19)

domi601

Jeżeli twój post jest jeszcze aktualny, to wypowiem swoje zdanie. Uważam, że w Zbrosach jest dużo koni do przodu. Polecam ci Treasure Star, jechałam na niej w wakacje brąz i uważam, że jest super. Dobra jest też Emma. Dziewczyny, które na obozie jechały srebro zdawały na Drago, ten koń jest bardzo do przodu z tego co słyszałam i widziałam. Nie daj sobie wcisnąć Omeandry, jest okropna. (2015/01/01 19:59)