Stadniny w woj. Łódzkim

/ 2 odpowiedzi
Cześć! Niedawno przeprowadziłam się z innego miasta i szukam fajnych stadnin w Łodzi. :) Znacie jakieś godne polecenia? Jedyne mi znane to Malinka, Stasiakówka i stadniny w Grotnikach i Ksawerowie. Jeszcze nie miałam okazji ich odwiedzić, ale w najbliższym czasie się wybieram. Może ktoś z was już którąś z nich odwiedził i może wyrazić swoją opinię? ;)
Niki2004

Ja niestety nie byłam w żadnej z nich, ale Malinkę odradzam, bo z tego co czytałam do dobrych nie należy. Polecam Oleńkę. Super konie, profesjonalni instruktorzy i super atmosfera. Konie zadbane, stajnia blisko lasu, mają halę, padok, parkur, lonżownik i parę pastwisk :).
Tu masz stronę: ww.hippika.pl
Powodzenia! (2015/03/31 17:58)

prada55

Cześć.
Jeździłam na "Malince" prawie rok. Stanowczo odradzam. No chyba że lubisz jeździć w siodłach powiązanych kablami... Co prawda - ostatnio byłam tam prawie 4 lata temu. Z tego co wiem to Pani Kasia wyjechała i ten właściciel (nie pamiętam imienia) został sam ze swoimi koniami (p. Kasia zabrała swoje ze sobą).
Za to polecam KJ Zbyszko, Olimpia (tylko licz się z tym, że właściciel straaasznie niewyraźnie mówi bo to obcokrajowiec, ale da się zrozumieć o co chodzi. :)) ew. Wiki.
Pozdrawiam. (2015/04/17 17:17)

Gorąca piątka