Stajnia Pestka w Mrzeżynie

/ 3 odpowiedzi
Hej!
Chciałam się wybrać do tej stajni na wakacje, najprawdopodobniej na turnus dwutygodniowy i w związku z tym mam parę pytań :)
1. Jak instruktorzy oceniają twoje umiejętności? Bo byłam na pewnym obozie i to było typu: jak jeździsz więcej niż 5 lat idziesz do galopującej, a jak mniej stępo-kłus. Czy instruktorzy patrzą pod względem ile lat się jeździ, czy raczej jak powiesz "Galopuję, skaczę małe krzyżaczki" to pozwolą ci pokazać, że się umie?
2. Z tego co się orientuję, są jazdy na oklep. A czy są tereny na oklep? A przy okazji pławienie koni? :)
3. Jak z wyżywieniem i zakwaterowaniem? Jestem wegetarianką i zastanawiam się, czy bym przeżyła :D
4. Jakie koni i ile ich mają? Uczestnicy mają wpływ na to, na którym koni będą jeździć? Czy jak nie będzie im się dobrze współpracowało z koniem, można to zgłosić i poprosić o zmianę konia?

Jak będę miała jeszcze jakieś pytania, napiszę. :-)
patrycjakonik3

Planowałam pojechać tam półtora roku temu, ale wujek załatwił mi inną stajnię, lecz sporo informacji się dowiedziałam od pani Iwony.
1. Nie patrzą na to ile czasu jeździsz, a jak jeździsz. Jeśli już galopujesz i skaczesz to instruktorzy ( dbają o detale ) będą chcieli zobaczyć jaki masz dosiad i czy opanowałaś prawidłowo podstawy. 
2. Wiem że trochę starsze osoby jeździły na oklep na pławienie, ale wydaję mi się, że nie będzie problemu z obozowiczami o ile nie będą w planie "szalone galopy".
3. Zawsze można kupić sobie jakieś sałatki czy coś w tym rodzaju, ale pewnie nie jedna osoba, która była wegetarianką też pojechała na obóz do Pestki ;)
4. Konia zawsze dostosują do Twoich umiejętności, więc tu nie bedzie problemu :)

Pomimo, że nie byłam na obozie to bardzo polecam tą stajnie, poziom szkolenia jest bardzo wysoki :)  (2013/12/30 08:13)

Pattka

Dzięki za odpowiedź! :) A wiesz ile jest mniej więcej osób na turnusie? :) (2013/12/30 22:42)

patrycjakonik3

Oj różnie, ponieważ są turnusy 7-io i 14-sto dniowe, które się na siebie nakładają ;)
Ale wydaje i się że max 30 osób :) (2013/12/31 08:42)